Wielkie kluby na „PROFBUD Cup 2017”! Znamy grupowych rywali Beniaminka Krosno!

Już na początku grudnia wielkie piłkarskie emocje z udziałem Beniaminka Krosno w turnieju „PROFBUD Cup 2017”! Do Gdańska zawita 18 znakomitych drużyn z rocznika 2005, znajdą się wśród nich przedstawiciele aż siedmiu krajów! Z Włoch przyjedzie wielki Juventus Turyn, z Niemiec Bayer Leverkusen, z Anglii Everton FC, West Ham United i Sheffield United, z Holandii Feyenoord Rotterdam, z Ukrainy Karpaty Lwów, z Czech Sparta Praga, a Polskę reprezentować będzie dziesięć zespołów!

PC2017_losowanie

Dziś poznaliśmy podział na grupy! W grupie A zagrają Juventus Turyn, popularna „Stara Dama” jako zagra w „PROFBUD Cup” jako pierwszy w historii przedstawiciel Italii. W Gdańsku wystąpią również ubiegłoroczni uczestnicy turnieju w Krośnie czyli Everton FC i Sparta Praga, a także drużyny, które wywalczyły awans w gdańskich eliminacjach MUKS CWZS Bydgoszcz oraz FASE Szczecin i krośnieńskim challengerze – AP Mam Talent Polska.

W grupie B znalazła się drużyna Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno, która za rywali będzie miała zagraniczne zespoły, które po raz pierwszy zagrają w tym turnieju – Feyenoord Rotterdam i Sheffield United, zmierzymy się także z naszymi partnerami z Zagłębia Lubin oraz zwycięzcami warszawskich eliminacji, czyli Akademię Piłkarską Reissa oraz z zespołem z Gdańska Jaguarem.

W grupie C zobaczymy mistrza i vicemistrza z ubiegłego roku. Karpaty Lwów i Bayer Leverkusen ponownie zmierzą się na „PROFBUD Cup”, a rywali będą mieli bardzo silnych. Czołowa angielska drużyna w tej kategorii wiekowej West Ham United oraz reprezentanci Akademii Piłkarskich z klubów Ekstraklasy – Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia Kraków!

 PC2017_pdzialnagrupy

Turniej „PROFBUD Cup 2017” rozegrany zostanie w dniach 1-3 grudnia na boiskach „City Football Club” w Gdańsku. Będzie to V edycja piłkarskich zmagań w sezonie zimowym, rekordowa liczba drużyn i najmocniejsza obsada w historii sprawiają, że przed nami niezwykle emocjonujące wydarzenie … „PROFBUD Cup” – turniej inny niż wszystkie!  

Zapraszamy na oficjalny fanpage turnieju na Facebooku – www.facebook.com/ProfbudCup