Czas na Krosno i Gdańsk! W weekend turnieje eliminacyjne do „PROFBUD Cup 2017”!

W sobotę i niedzielę czekają nas duże emocje związane z tegoroczną edycją turnieju „PROFBUD Cup„! W „Hali Krosno” rozegrany zostanie turniej eliminacyjny, w którym udział weźmie 12 drużyn, a zwycięzca awansuje to turnieju finałowego rozgrywanego w Gdańsku!

pc_2017_krosno_grupy

Piłkarskie zmagania rozpoczną się już w sobotę rano, sześć spotkań w Grupie A, w której w wyniku losowania znalazły się drużny MFK Zemplin Michalovce (Słowacja), Korona Kielce, Sandecja Nowy Sącz i gospodarze Beniaminek Krosno. O 13:00 do gry przystąpią drużyny z Grupy B, w której rywalizować będą AP Mam Talent Polska, DAP Dębica, Cracovia Kraków i druga drużyna Beniaminka. A popołudniu o 16:00 mecze Glinika Gorlice, MUKP Dąbrowa GórniczaGarbarnia Kraków i druga drużyna MFK Zemplin Michalovce w Grupie C. Zwycięzcy grup oraz drużyna legitymująca się najlepszym dorobkiem punktowym spośród zespołów, które zajmą 2 miejsce w grupie awansują do półfinałów, które tak jak i cała faza play-off rozegrane zostaną w niedzielę.

pc2017_krosno

Emocjonująco będzie nie tylko w Krośnie, ale także i w Gdańsku. Główna arena finałowego turnieju „City Football Club” będzie gościła uczestników turnieju eliminacyjnego. W niedzielę o możliwość gry ze świetnymi europejskimi i polskimi drużynami w turnieju finałowym powalczy aż 12 zespołów. W akcji będzie można zobaczyć ekipy m.in. z Gdańska, Gdyni, Bydgoszczy, Grudziądza, Szczecina i Torunia.

Zapraszamy na fanpage rozgrywek, gdzie na bieżąco podawane są informacje związane z turniejuem PROFBUD Cup 2017 – www.facebook.com/ProfbudCup

22689958_1479548252112884_1424056201_o