Remis Beniaminka U-11 w Lidze OZPN Krosno

Trzecie ligowe spotkanie w tym sezonie rozegrała drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2007. Podopieczni trenerów Pawła Tomkiewicza i Kamila Pelczara występujący w tym sezonie w Lidze Młodzika OZPN Krosno – kategoria U-13 (rocznik 2005 i młodsi) – zmierzyli się z Koniczynką Krosno. Kilka szybkich akcji w pierwszej połowie nie przyniosło goli, a tuż po przerwie szybkie rozegranie rzutu wolnego i strzał z dystansu Szymona Wójcika otworzył wynik meczu. Kolejne dwie bramki zdobyli gospodarze, najpierw wykorzystując zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, a następnie trafiając z rzutu wolnego. W ten sam sposób odpowiedział Beniaminek, Jakub Barczak przymierzył z rzutu wolnego i mecz zakończył się remisem.

beniaminek_2007_koniczynka_2017_1

Liga Młodzika OZPN Krosno
Koniczynka Krosno – Beniaminek Krosno 2:2 (0:0)

Bramki: Szymon Wójcik, Jakub Barczak.

Beniaminek U-11: Jakub Kasperkowicz – Szymon Wójcik, Oskar Zając, Szymon Dębiczak, Jakub Pawlik, Jakub Barczak, Rafał Mikulski, Kamil Janowski, Anna Skrzypczyk oraz Paweł Penar, Karol Michna, Wiktor Węgrzyn, Tobiasz Jastrząb.

beniaminek_2007_koniczynka_2017_2

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Kolejny mecz w którym tracimy bramki ze stałych fragmentów gry, brakuje nam pewności siebie w tym elemencie. Zdecydowanie do poprawy, ale to indywidualnie musimy też pracować nad grą w obronie poszczególnych formacji. Cieszy wciąż fakt, że chcemy grać piłką i robimy to coraz lepiej, nad tym będziemy pracować, aby pokazać w każdym meczu swój styl, dominować nie ważne czy gramy w lidze OZPN ze starszymi kolegami, czy w turniejach w swoim roczniku.”