PLMS: Dwa różne style gry w derbach Krosna

We wczorajszym spotkaniu w Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego drużyna Beniaminka Krosno zmierzyła się Karpatami MOSiR. Nasi chłopcy z rocznika 2005 pod względem piłkarskim prezentowali się lepiej od rywali, starali się grać piłką i konstruować akcje, ale nie potrafili pokonać skomasowanej defensywy Karpat, a gdy nawet już się to udało, sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki dla Beniaminka. Gospodarze zdobyli gola po stałym fragmencie gry i pierwsza porażka w tym sezonie stała się faktem. Przed nami jednak kolejne mecze i szansa przełożenia dobrej gry na punkty.

beniaminek_2005_karpaty_2017_2

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Karpaty MOSiR Krosno – Beniaminek Krosno 1:0 (1:0)

Beniaminek: Kacper Zych – Kamil Czekański, Antoni Patla, Norbert Barczak, Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar, Jakub Michalski, Błażej Korzeniowski, Wojciech Kotulak oraz Franciszek Cecuła, Mateusz Lenart, Igor Libuszowski, Alan Wacht, Kamil Bęben. Trenerzy Marek Adamiak i Kamil Chmielowski.

beniaminek_2005_karpaty_2017_4

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-13): „Krótkie i wąskie boisko ułatwiło przeciwnikowi grę w obronie. Przez cały mecz, zwłaszcza w drugiej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę ale pod bramką rywala nie potrafiliśmy sforsować ich defensywy. Zdobiliśmy bramkę wyrównującą niestety z niewiadomych dla mnie powodów nie została uznana. Ogólnie w meczu można było zauważyć dwa różne style, Beniaminek grał w piłkę, a Karpaty ograniczały się tylko do destrukcji nie próbując w żaden sposób rozgrywać poszczególnych akcji.”

beniaminek_2005_karpaty_2017_3