Medale były blisko! Ofensywna gra Beniaminka U-9 na „DAP Festiwal Can Pack Cup” w Dębicy!

W sobotę drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2009 udała się do Dębicy, gdzie rozgrywany był „DAP Festiwal Can Pack Cup 2017”. Nasi chłopcy zaprezentowali ofensywny styl gry i w meczach grupowych odnieśli cztery zwycięstwa, ponieśli także jedną porażkę z gospodarzami turnieju. Drugie miejsce w grupie dało „biało-niebieskim” szansę na medal, ale w meczu o 3 miejsce skuteczniej zagrali zawodnicy Sandecji Nowy Sącz. Beniaminek w Dębicy zdobył aż 32 bramki! Brawo chłopaki, wkrótce kolejne piłkarskie emocje z udziałem tego rocznika!

beniaminek2009_dap_turniej_1

Mecze grupowe
Beniaminek Krosno – Korona II Kielce 7:2 (Fejkiel 3, Zając 2, Jastrząb, Sieczkowski)
Beniaminek Krosno – Hutnik Kraków 10:0 (Jastrząb 3, Zając 2, Fejkiel 2, Sieczkowski, Tarnawski, Kotulak)
Beniaminek Krosno – AP Jasło 6:0 (Jastrząb 2, Fejkiel 2, Sieczkowski)
Beniaminek Krosno – JKS Jarosław 8:0 (Sieczkowski 3, Zając, Jastrząb, Tarnawski, Fajkiel, Wajs)
Beniaminek Krosno – DAP Dębica 1:5 (Sieczkowski)

Mecz o 3 miejsce
Beniaminek Krosno -Sandecja Nowy Sącz 0:2

Beniaminek U-9: Błażej Chilik, Hubert Klara, Fabian Jastrząb, Bartosz Tarnawski, Kacper Zając, Adrian Fejkiel, Mikołaj Kielar, Szymon Kotulak, Kamil Sieczkowski, Bartosz Wajs. Trenerzy: Waldemar Szafran oraz Kamil Pelczar.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-9): „Wysokie zwycięstwa w czterech pierwszych meczach to konsekwencja bardzo dobrej gry całego zespołu. Wszystkie akcje budowaliśmy krótkimi podaniami od bramkarza. Chłopcy zagrali bardzo inteligentnie, zaczynają rozumieć na czym polega zespołowe posiadanie piłki. Mecz o pierwsze miejsce w grupie rozpoczęliśmy w swoim stylu, lecz dwie stracone szybko bramki trochę zdekoncentrowały naszych zawodników i musieliśmy uznać wyższość gospodarzy turnieju. Po wyrównanym spotkaniu w „małym finale” ulegamy Sandecji i ostatecznie zajmujemy czwarte miejsce w turnieju”.

Foto: DAP Dębica.

beniaminek2009_dap_turniej_3