Chłopaki z U-8 grali w Dębicy! Brąz dla Beniaminka!

Świetna postawa i znakomita zabawa naszej najmłodszej drużyny w Dębicy! Beniaminek U-8, czyli chłopcy z rocznika 2010 zagrali w niedzielę w „DAP Festiwal Can Pack Cup” i w 6 meczach aż 26 razy trafiali piłką do bramki, prezentując przy tym ofensywny styl, dziecięcą fantazję i sporą ambicję w grze. W meczach grupowych „biało-niebiescy” musieli uznać wyższość Stali Rzeszów, ale spotkanie to było niezwykle zacięte i wyrównane. W  pojedynku o 3 miejsce Beniaminek wygrał z DAP Kielce i mógł się cieszyć z brązowych medali, a indywidualną nagrodę dla „Najlepszego Bramkarza” odebrał Adrian Organ! Brawo chłopaki!

beniaminek2010_dap_turniej_3

Mecze grupowe
Beniaminek Krosno – Korona Kielce 3:3
Beniaminek Krosno – MULKS Pustynia 3:2
Beniaminek Krosno – Hutnik Kraków 4:1
Beniaminek Krosno – Stal Rzeszów 3:5
Beniaminek Krosno – Soccer Ropczyce 9:4

Mecz o 3 miejsce
Beniaminek Krosno – DAP Kielce 4:2

beniaminek2010_dap_turniej_5

Beniaminek U-8: Adrian Organ (1 gol), Wiktor Włodarski (3), Arkadiusz Wąchała (4), Jan Szyndlar (3), Michał Sokołowski, Mateusz Jurczak, Fabian Jastrząb (4), Filip Szwerc (10), Wiktor Bożek, Maks Półchłopek (2). Trener Waldemar Szafran.

Waldemar Szafran (trener Beniaminka U-8):Udział w turniejach traktujemy jako najlepszy sposób nabierania doświadczenia I podstawowych umiejętności taktycznych. Wszyscy gracze zagrali bardzo ambitnie, starali się grać krótkimi podaniami I podejmować pojedynki 1 na 1. Pocieszające jest to, że u większości chłopców widać indywidualny postęp.”

beniaminek2010_dap_turniej_4