Beniaminek U-11 zagrał w „DAP Festiwal Can Pack Cup”

Sobotni dzień w Dębicy spędziła także drużyna Beniaminka z rocznika 2007. Nasz zespół w turnieju „DAP Festiwal Can Pack Cup” rozegrał osiem spotkań prezentując nierówną formę, dobre mecze były przeplatane słabszymi co uniemożliwiło grę o najwyższe lokaty. Drużyna jednak zaliczyła kolejne cenne minuty i boiskowe doświadczenia, a trenerzy Paweł Tomkiewicz i Kamil Pelczar materiał do analizy. Już w najbliższy weekend Beniaminek U-11 zagra w ciekawie zapowiadającym się turnieju „Kogucik Cup” w Stróżach.

beniaminek2007_dap_turniej_2

Mecze grupowe
Beniaminek Krosno – LUKS Skrzyszów 0:1
Beniaminek Krosno – Hutnik II Kraków 6:0 (Węgrzyn 3, Bolek, Jastrząb, Niemiec)
Beniaminek Krosno – Hutnik Kraków 0:1
Beniaminek Krosno – DAP Dębica 1:1 (Szeregowicz)
Beniaminek Krosno – Team Przecław 1:2 (Niemiec)
Beniaminek Krosno – Wisła Kraków 1:3 (Skrzypczyk)
Beniaminek Krosno – Ekoball Sanok 7:0 (Niemiec 2, Kania, Skrzypczyk, Dębiczak, Węgrzyn)

Mecz o 5 miejsce
Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica 1:0 (Kania)

Beniaminek U-11: Jakub Barczak, Miłosz Bolek, Szymon Dębiczak, Tobiasz Jastrząb, Franciszek Kania, Karol Michna, Jakub Niemiec, Jakub Pawlik, Anna Skrzypczyk, Igor Szeregowicz, Wiktor Węgrzyn, Szymon Wójcik. Trenerzy: Paweł Tomkiewicz i Kamil Pelczar.

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka U-11): „Po piątkowym meczu przyszły sobotnie zmagania w turnieju Can Pack Cup 2017 organizowanym przez DAP Dębica. Mecze w naszym wykonaniu były bardzo nierówne, brakowało rozsądnego rozegrania piłki, chociaż bywały akcje gdzie ręce składały się do oklasków, ale kończyło się to strzałem obok bramki lub za późną decyzją o oddaniu strzału i rywal zdążył blokować nasze uderzenia. Gra w obronie jeszcze wyglądała dość poprawnie, natomiast brakowało decyzyjności w grze do przodu. Kolejny tydzień przed nami i bardzo mocny turniej na weekendzie, także motywacja do pracy jest.”

Foto: DAP Dębica.

beniaminek2009_dap_turniej_3