Dołącz do nas! Nabór przedszkolaków do Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno!

Czas rozpocząć przygodę z „Piękną Grą” jaką jest piłka nożna! Zapraszamy przedszkolaki z roczników 2011, 2012, 2013 i 2014 na zajęcia „Bambini Football” w najprężniej rozwijającej się Akademii Piłkarskiej na Podkarpaciu! Dziesięć lat doświadczenia w szkoleniu dzieci, doskonała baza treningowa oraz możliwości rozwoju piłkarskiego w kolejnych etapach szkolenia to atuty, które przemawiają za Akademią Piłkarską Beniaminek Krosno.

Każde dziecko, który dołączy do nas podczas naboru otrzyma gratis strój piłkarski Beniaminka po uiszczeniu opłaty za pierwszy miesiąc treningów! Zajęcia „Bambini Football” odbywają się w doskonałych warunkach w „Hali Krosno” – przykrytym boisku ze sztuczną murawą, gdzie można trenować cały rok bez względu na warunki atmosferyczne.

bambini_2017_maj

Wierzymy, że świat „Pięknej Gry” znaczy coś więcej, dlatego postrzegamy piłkę nożną dla dzieci nie tylko jako sposób na kształtowanie podstaw zdolności motorycznych, ale przede wszystkim jako doskonałe narzędzie do wychowania młodego człowieka. Wierzymy także, że każdy mały zawodnik z wielkimi marzeniami powinien być doceniony jako piłkarz i jako człowiek. Swoje przekonania wprowadzamy w życie poprzez inspirujące zajęcia piłkarskie dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-6 lat, gdzie doświadczeni i pracujący z pasją Trenerzy tworzą bezpieczne środowisko do rozwoju nie tylko umiejętności piłkarskich, ale również zdolności interpersonalnych i społecznych.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „Beniaminek w czerwcu obchodził jubileusz 10-lecia. Grupy przedszkolne były u nas tworzone już w sezonie 2011/2012, kiedy to trener Marcin Maculski i Alicja Babczyńska-Raus zapoczątkowali projekt, który ewaluuje do dziś.  Beniaminek jest więc prekursorem takich zajęć w regionie. Zawsze stawialiśmy na samodzielność.  Dzisiaj w gronie pierwszych absolwentów „Bambini Football” są chłopcy i dziewczynki z roczników 2005, 2006, 2007. Pamiętam jak zaczynała swoją przygodę Ania Skrzypczyk, która teraz jest cały czas monitorowana przez VLF Wolfsburg czy Jakub Michalski jeden z motorów napędowych utalentowanej drużyny U-12. Pamiętam urwisów z rocznika 2006, którzy tak dzielnie walczą teraz w I Lidze Podkarpackiej Młodzików czy chłopców z rocznika 2007. Czas leci a zajęcia dla przedszkolaków w naszej Akademii cały czas są prowadzone systematycznie już dobrych 6 lat”.

karpaty_beniaminek_bambini_2017_3

Plan szkolenia grup „Bambini Football” powstał w oparciu o najlepsze, sprawdzone wzorce krajowe. Praca na naszych zajęciach odbywa się w czterech modułach treningowych, w których Trenerzy kładą szczególny nacisk na wszechstronne szkolenie ruchu, rozwój koordynacyjnych zdolności motorycznych oraz naukę podstawowych elementów techniki piłkarskiej.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „Dzisiaj na 10 lecie Beniaminka chcemy by nasz projekt był unikatowy, by połączył piękną tradycję i nowoczesność. Mamy wszystko by spełnić te kryteria. Wspaniała baza treningowa, nowatorskie pomysły, pełna energii kadra trenerska. Celem Bambini Football jest wychowanie zdrowego i pełnego pasji zawodnika przygotowanego na wyzwania grup wiodących Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno oraz rozbudzenie w dzieciach miłości do „Pięknej Gry”, by futbol zawsze sprawiał im masę radości i uśmiechu.”

Jak wyglądają nasze treningi? Podczas 60 minutowych zajęć dziecko kształci motoryczne fundamenty niezbędne do radzenia sobie z właściwym dla danego tygodnia zagadnieniem technicznym, by w najważniejszej części każdej jednostki treningowej – swobodnej grze – móc wykorzystać nabyte umiejętności, a także cieszyć się pięknem piłki nożnej, strzelać pierwsze bramki i poczuć radość, jaką niesie za sobą uprawianie sportu.

bambini_3

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „Partnerem Bambini Football zostaje Woda Java z szefem firmy Panem Lucjanem Langnerem, znakomitym doktorem medycyny i znanym w środowisku pediatrą, który zaangażuje się w projekt i już wkrótce przeprowadzi prelekcję dotyczącą zdrowego stylu życia, odżywiania.” Ja również klub Eurogym z Managerem Krzysztofem Skibą

java_bambini

bambini_2

Proces szkoleniowy i wychowawczy przynosi najlepsze efekty w środowisku funkcjonującym w obrębie jasnych zasad. Dlatego tak ważna jest współpraca między Rodzicem a Trenerem oparta o zasadę 3Z – wzajemne zrozumienie, zaufanie oraz zrównoważone podejście. Zrozumienie, aby postrzegać piłkę nożną w ten sam sposób co pociecha – jako zabawę pełną radości i uśmiechu, gdzie wynik stanowi sprawę drugorzędną. Zaufanie, aby podczas zajęć treningowych być pewnym, że dziecko jest w rękach ludzi działających według bliskiej Rodzicom filozofii, wierzących w te same wartości. Zrównoważone podejście, aby pamiętać, że pomimo życia w ekspresowym tempie, rozwój zawodnika jest jedynym, czego nie można przyspieszyć.

Grzegorz Raus (Dyrektor Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno): „Będziemy kładli nacisk na edukację rodziców, kadry trenerskiej, wszystkich osób związanych ze sportem i piłką nożną. Człowiek uczy się całe życie. Będziemy współpracować z psychologiem dziecięcym, jednym z naszych stałych partnerów Edu Football. Mamy mnóstwo pomysłów, które krok po kroku będziemy wprowadzać w życie. Zajęcia Bambini Football prowadzimy w Krośnie oraz oddziałach w Korczynie, Jedliczu i Rogach. Po 10 latach ciężkiej pracy mogę śmiało powiedzieć. Warto zaufać Beniaminkowi. Jesteśmy już uznaną marką w Polsce. Przed nami kolejne wyzwania, którym sprostamy.”

 

Dołącz do nas!
Zapraszamy do Akademii Piłkarskiej Beniaminek! 

 

— Formularz rejestracyjny on-line —

Koordynator projektu  „Bambini Football”
Artur Urbanek
tel. 792 832 498

„Bambini Football”
Trenerzy: Artur Urbanek, Magdalena Jasłowska, Wojciech Babczyński, Marcin Józefowicz
Grupa I: Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 18:30 – „Hala Krosno”
Grupa II: Poniedziałek, Środa – godz. 18:30 – 19:30 – „Hala Krosno”


Beniaminek Odziały  – kontakt z trenerami

Jedlicze Trener Grzegorz Twaróg, tel. 662 032 141
Poniedziałek – godz. 17:00 – 18:00 (starsza grupa), godz 18:15 – 19:15 (młodsza grupa) – Orlik przy ZSP Jedlicze (ul. Tokarskich 5).
Czwartek – godz. 17:00 – 18:00 (starsza grupa) – Orlik przy ZSP Jedlicze (ul. Tokarskich 5), 18:30 – 19:30 (młodsza grupa) – boisko w parku przy LO im. Marii Konopnickiej (ul. Dubisa).

RogiTrener Łukasz Aszklar, tel. 793 070 805
Wtorek, Czwartek – godz. 16:00 – 17:00 – Grupa Młodsza (rocznik 2011 i młodsi) – Hala w Szkole Podstawowej (ul. Szkolna).
Wtorek, Czwartek – godz. 17:00 – 18:00 – Grupa Starsza (rocznik 2008 – 2010)
– Hala w Szkole Podstawowej (ul. Szkolna).
Jak będzie odpowiednia pogoda zajęcia na „Orliku”.

KorczynaTrener Artur Urbanek, tel. 792 832 498
Poniedziałek, Czwartek – godz. 16:30 – 17:30 – Sala Gimnastyczna w ZS Korczyna (ul. Aleksandra Fredry)

 

bambini_football1