Inauguracja na medal! Beniaminek U-14 wygrywa z Igloopolem Dębica!

W świetnym stylu rozpoczęła rozgrywki ligowe drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2004. „Biało-niebiescy” w tym sezonie występują w kategorii Trampkarza Starszego, a więc w lidze dla zawodników z roczników 2003 i młodszych. Inauguracyjny mecz pokazał, że mimo zmian kadrowych potencjał zespołu prowadzonego przez  trenerów Tomasza Wacka i Mateusza Knapa jest duży i Beniaminek pewnie pokonał Igloopol Dębica 3:0!

DSC_0074 Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica 3:0 (2:0)

1-0 Wiktor Potera (6)
2-0 Paweł Berkowicz (17)
3-0 Aleksander Gazda (61)

Beniaminek: Szymon Skrzęta – Dawid Węgrzyn, Patryk Słowik, Aleksander Gazda, Patryk Winiarski, Kacper Zygmunt, Tomasz Bober, Przemysław Filipak, Krystian Jarosz, Wiktor Potera, Paweł Berkowicz oraz Szymon Jastrzębski, Szymon Górka, Szymon Serwiński, Kacper Bolanowski, Kacper Ziajka. Trenerzy: Tomasz Wacek i Mateusz Knap.

DSC_0214

Tomasz Wacek (trener Beniaminka): „Drużyna wyszła na mecz mocno skoncentrowana i od początku narzuciliśmy swój styl gry. Już w 6 minucie prostopadłe podanie Pawła Berkowicza wykorzystał Wiktor Potera i prowadziliśmy 1:0. Po kwadransie gry stworzyliśmy kolejną bramkową akcję, tym razem diagonalną piłką popisał się Tomasz Bober, a skutecznie wykończył Paweł Berkowicz. W drugiej połowie świetnym strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów popisał się Alu Gazda i tym samym ustalił wynik meczu na 3:0. Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwały, nie mieliśmy w tym meczu słabych punktów. Zadania postawione przed zawodnikami były realizowane, zarówno te indywidualne jak i formacyjne.”