Kolejna piłkarska przygoda „Beniaminków”! Julek i Paweł trenują w Zagłębiu i jadą na turniej do Szczecina!

Julian Cecuła i Paweł Pelczarski to kolejni dwaj zawodnicy drużyny Beniaminka Krosno U-9 (rocznik 2008), którzy otrzymali szansę pokazania swoich umiejętności trenerom Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin. Zawodnicy Beniaminka wzięli dziś udział w treningu „Miedziowych”, a jutro udadzą się z drużyną Zagłębia U-9 do Szczecina, gdzie w weekend zagrają w turnieju „Arkonia Cup 2017”!

julekcecula_pawelpelczarski_zaglebie3

Zaproszenie dla naszych zawodników do Lubina to kolejny dowód na to, że szkolenie w Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno jest na wysokim poziomie. Cieszymy się również z tego, że współpraca z Zagłębiem, naszym partnerem, przynosi korzyści nie tylko naszym trenerom, którzy mogą szkolić się u boku kadry trenerskiej Zagłębia, ale także i naszym zawodnikom, którzy mają możliwość „sprawdzenia się” w barwach renomowanej Akademii i przeżycia wspaniałych piłkarskich przygód.

julekcecula_pawelpelczarski_zaglebie1

Wyjazd Julka i Pawła do Zagłębia Lubin, wcześniej Nikodema Majewskiego i Patryka Prajsnara („Zawodnicy Beniaminka U-9 w Lubinie…”), a także chłopców ze starszych roczników, niech będzie motywacją dla wszystkich zawodników naszej Akademii do systematycznej i ciężkiej pracy na treningach! Macie świetnych trenerów, bardzo dobrą bazę treningową i ogromne możliwości rozwoju. Wkładajcie serce w grę i dawajcie z siebie maksimum na zajęciach!

Julo, Pawcio, powodzenia! 

julekcecula_pawelpelczarski_zaglebie2