Mnóstwo goli w Deichmann Minimistrzostwach!

Trwają kolorowe rozgrywki „Deichmann Minimistrzostw” z udziałem reprezentacji, w których występują zawodnicy Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno! Gramy aż 11 drużynami w trzech kategoriach wiekowych!

deichmann_u7 W najmłodszej kategorii U-7 znakomicie na murawie bawią się chłopcy z Brazylii, którzy w każdym meczu wkładają maksimum zaangażowania w grę! Świetne akcje, piękne gole i niesamowita radość gdy piłka wpada do bramki!

deichmann_u9

W kategorii U-9 znakomicie spisuje się drużyna Finlandii. Nasz zespół ma już na koncie 16 zwycięstw i pewnie zmierza do wygrania krośnieńskich eliminacji. O podium walczy Grecja, ogrywają się chłopcy ze Słowenii, a boiskowe doświadczenie zbierają o rok młodsi zawodnicy Somalii i Salwadoru, którzy sprawili już kilka niespodzianek i pewnie jeszcze nie raz „zajdą za skórę” rywalom ze starszych drużyn.

deichmann_u11

W kategorii U-11 o triumf w Krośnie walczy Polska, która wygrała już dziesięć spotkań i dwa zremisowała. Blisko czołówki są także chłopcy z rocznika 2007, czyli Słowenia i Salwador, a do czołówki puka także Anglia! Ponad 20 goli zdobyli chłopcy z Belgii! W kategorii U-11 mecze z soboty zostały przełożone na najbliższy wtorek.

Wszystkie wyniki i więcej informacji o „Deichmann Minimistrzostwach” można znaleźć na stronie internetowej rozgrywek: www.kochamsport.pl