Dreszczowiec z „happy endem” Beniaminka U-11!

Przed weekendem zapraszaliśmy na mecz Beniaminka U-11 z przekonaniem, że będzie ciekawie. Nie myliliśmy się! Kto wybrał się na to spotkanie to na brak emocji nie mógł narzekać.

beniaminek_2006_szostka_2017_3

Nasza drużyna znakomicie weszła w mecz i już po jedenastu minutach prowadziła 3:0, dwa gole Szymona Gierlacha i jednen Franka Urbanika. Goście jednak nie załamali się takim obrotem sprawy i rozpoczęli odrabianie strat doprowadzając do remisu w drugiej połowie spotkania. Ostatnie słowo należało jednak do „biało-niebieskich”,na minutę przed końcem spotkania Emanuel Gibała trafił do bramki jaślan i zapewnił Beniaminkowi komplet punktów! Brawo drużyna! Jest moc!

beniaminek_2006_szostka_2017_2

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek Krosno U- 11 – Szóstka Jasło 4:3 (3:1)

Bramki: Szymon Gierlach 2, Franek Urbanik, Emanuel Gibała.

Beniaminek U-11: Tymon Kubacki, Karol Borowski, Franciszek Urbanik, Kamil Zając, Mirosław Irzyk, Antoni Aszklar, Szymon Gierlach, Emanuel Gibała, Nikodem Węgrzyniak, Antoni Krawiec, Dawid Cyrkiel, Jakub Kościelniak, Dawid Krzywda, Krzysztof Kolanko. Trenerzy Marek Adamiak i Mateusz Knap.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-11): „Gdzieś ostatnio czytałem, że jak gra Beniaminek 2006 to emocje gwarantowane … tekst idealnie pasujący do wydarzeń boiskowych. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że w tym dniu rozegraliśmy jeszcze kilka spotkań z cyklu „Deichmann Minimistrzostw” i w sumie mając trzy godziny na odpoczynek oraz przestawienie „głowy” na grę 8+1 wychodzimy na boisko. Mamy 3:0 po bardzo dobrej grze i nic nie zapowiadało aż takich problemów. Po kilku fatalnych  błędach w defensywie przeciwnik doprowadza do remisu. W doliczonym czasie Emanuel Gibała z rzutu wolnego pokonuje bramkarza gości dając nam zwycięstwo! Kolejny raz drużyna pokazała, że potrafi się postawić starszym zespołom i co ważniejsze w stylu bardzo miłym dla oka.”