Zawodnicy Beniaminka U-9 w Lubinie! Nikodem i Patryk zagrają z Red Bull Salzburg i Bayernem Monachium!

Dobra postawa chłopców z drużyny Beniaminka Krosno U-9 w turniejach ogólnopolskich nie przeszła bez echa. Od wczoraj w Lubinie przebywa dwóch zawodników naszej Akademii. Nikodem Majewski i Patryk Prajsnar odbyli treningi z drużyną Zagłębia z rocznika 2008, a dziś rano wyruszyli w zagraniczną podróż do Austrii i Niemiec! Przed naszymi zawodnikami fantastyczna przygoda i możliwość zagrania sparingów z austriackim Red Bull w Salzburgu oraz Bayernem w Monachium!

niko_patryk_zaglebie1

Udział w zajęciach i gra w spotkaniach kontrolnych w barwach Zagłębia to nagroda za systematyczną pracę na treningach. Możemy również zdradzić, że kolejni podopieczni trenerów Kamila Chmielowskiego i Pawła Tomkiewicza z Beniaminka U-9 również są obserwowani przez naszych partnerów z Lubina i wkrótce zagrają w turnieju w barwach Zagłębia!

niko_patryk_zaglebie2

Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno to treningi piłkarskie pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiejmożliwość rozwoju i przeżycia wspaniałych przygód podczas rozgrywanych turniejów ogólnopolskich, wyjazdów zagranicznych oraz zaproszeń do udziału w treningach w Akademii Zagłębia Lubin, której Beniaminek Krosno jest partnerem.

Zapraszamy dzieciaki z roczników 2011, 2012, 2013 do rozpoczęcia futbolowej przygody w Akademii Pilkarskiej Beniaminek Krosno podczas zajęć „Bambini Football”. Więcej informacji pod linkiem – Dołącz do najlepszej Akademii Piłkarskiej w Krośnie!