Wspaniała zabawa na XIII Turnieju Przedszkoli!

Wczoraj „Halę Krosno” opanowały dzieciaki z krośnieńskich przedszkoli! Na obiekcie, na którym na co dzień trenują dzieci z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno odbył się XIII Turniej Przedszkoli!

turniej_przedszkoli_2

Na starcie zjawiło się osiem drużyn reprezentujących Przedszkola Miejskie nr 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10 i 11. Zabawa była doskonała, wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy oddawali się sportowej rywalizacji, a radość dzieci po strzelonych golach była niesamowita, a wszystkim ekipom kibicował Lew Beniamin!

turniej_przedszkoli_4

Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałej postawy! Wczorajszego dnia każdy z Was był zwycięzcą! Gratulujemy również drużynie Przedszkola Miejskiego nr 3, która zwyciężyła w naszym turnieju. Wyniki wszystkich spotkań mogą znaleźć Państwo na stronie internetowej Hali Krosno – www.halakrosno.pl

Organizatorem turnieju było Przedszkole Miejskie nr 8, „Hala Krosno” oraz Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno.

turniej_przedszkoli_1

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków w każdy poniedziałek i środę do „Hali Krosno”! Zajęcia „Bambini Football” w Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno dla dzieci z roczników 2011, 2012 i 2013. Treningi w dwóch grupach – od 17:30 do 18:30 i od 18:30 do 19:30! Więcej informacji o treningach „Bambini Football” – Dołącz do najlepszej Akademii Piłkarskiej w Krośnie!

Galeria zdjęć z XIII Turnieju Przedszkoli na www.facebook.com/beniaminek.org