Zwycięstwo Beniaminka w Lidze Młodzika OZPN!

Wczoraj drużyna Beniaminka Krosno rozegrała kolejne spotkanie w Lidze Młodzika OZPN. Nasz zespół udał się do Nienaszowa na spotkanie z miejscowym Tempem i do Krosna wrócił z kompletem punktów. Po pierwszej połowie Beniaminek prowadził 1:0 dzięki bramce Macieja Gorzynika, a w drugiej odsłonie spotkania do siatki trafiali również Szymon Serwiński i Kacper Duplaga. Brawo!

Liga Młodzika OZPN Krosno
Tempo Nienaszów – Beniaminek Krosno 0:3 (0:1)

Bramki: Maciej Gorzynik, Szymon Serwiński, Kacper Duplaga.

Beniaminek: Skrzęta Szymon, Gorzynik Maciej, Czaja Jakub, Serwiński Szymon, Węgrzyn Dawid, Jasiewicz Franciszek, Wnęk Szymon, Miśkowiec Miłosz, Kozłowski Jakub, Kowalik Igor, Jaworski Paweł, Duplaga Kacper, Świątek Kamil, Chilik Maksymilian.

Tomasz Wacek (trener Beniaminka): „W meczu tym szanse dostali chłopcy z młodszych roczników 2005 oraz 2006 i pokazali, że drzemią w nich duże możliwości. Pierwszego gola zdobył Maciek Gorzynik, który wykorzystał błąd bramkarza i przytomnym strzałem umieścił piłkę w bramce. W drugiej połowie świetne prostopadłe podanie Frania Jasiewicza na bramkę zamienił Szymek Serwiński. Ostatnia bramka to było dzieło młodych chłopaków. Akcję rozpoczął Kamil Świątek (rocznik 2006), który dobrym podaniem obsłużył Kacpra Duplagę (rocznik 2006), a ten pewnie umieścił piłkę w bramce. Zasłużone zwycięstwo na ciężkim błotnistym terenie, na którym młodzi chłopcy, zostawili dużo zdrowia i swoją dobrą grą wypracowywali sytuacje zamieniając je na bramki.”