Dziewczynki z Beniaminka vice-mistrzyniami Polski!

Niesamowite emocje w Wielkim Finale turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku!” Dziś na Stadionie Narodowym drużyna dziewczynek z Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zagrała z KKS Katowice w turnieju o randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-10!

beniaminek_tymbark_2017_narodowy

Mecz był bardzo wyrównany. Dziewczynki z Beniaminek Girls straciły gola na początku spotkania, ambitnie walczyły jednak o odrobienie strat i udało się to w drugiej połowie meczu. Martynka Jasłowska doprowadziła do wyniku 1:1 i takim rezultatem zakończył się ten mecz w regulaminowym czasie. O zwycięstwie w całym turnieju decydowały więc rzuty karne, które lepiej wykonywały zawodniczki ze Śląska.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom! Fantastyczna postawa w Warszawie!

Beniaminek Girls w turnieju zagrał w składzie: Amelka Fiuk, Amelka Futyra, Asia Gazda, Martynka Jasłowska, Kinga Klimczak, Maja Krychta, Iza Mielech, Karolinka Rak, Ania Skrzypczyk. Trener Marcin Maculski. Kierownik drużyny: Paweł Krychta.

Brawa dla całej drużyny z Warszawy, dla wszystkich zawodniczek trenujących na co dzień w Beniaminek Girls! To także Wasz sukces! Brawa dla całego sztabu szkoleniowego i naszych niesamowitych kibiców! Kolejny ogromny sukces naszej Akademii na arenie ogólnopolskiej!

beniaminek2007_warszawa2

Foto: Monika Płaczkowska, PZPN.