Dziewczynki z Beniaminka na Stadionie Narodowym! Mamy Wielki Finał w turnieju o Puchar Tymbarku!

Niesamowity dzień w Warszawie! Ogromne emocje z udziałem dziewczynek z drużyn Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno w rozgrywanej dziś fazie pucharowej turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

girls1

Drużyna Beniaminka Krosno awansowała do Wielkiego Finału w kategorii U-10 i jutro zagra na Stadionie Narodowym o złote medale! Nasze dziewczynki pod wodzą trenerów Marcina Maculskiego i Bartłomieja Szeli wygrały ćwierćfinał ze Stilonem Gorzów 7:1, a w półfinale okazały się lepsze od Tęczy Bydgoszcz wygrywając 4:0! Jutro w finale zagrają z KKS Katowice.

Znakomicie spisywała się również drużyna Beniaminek Girls w kategorii U-12, zespół który od niedawna wspólnie trenuje pewnie wygrał ćwierćfinał z Olimpią Szczecin 7:1, w półfinale lepsze okazały się koleżanki z KP 4 Respect. Nasze dziewczynki walczyły jeszcze dziś o brąz, do szczęścia zabrakło niewiele, skromna porażka 0:1 dała Beniaminkowi IV miejsce w Polsce co jest ogromnym sukcesem! Brawo!

Zapraszamy do wspólnego kibicowania młodym krośniankom podczas finałowego spotkania! Jutro od godziny 10:00 w Strefie Sportu i Relaksu EUROGYM (ul. Bursaki) będziemy emocjonować się transmitowanymi w Polsat Sport i Super Polsat finałami komentowanymi przez Mateusza Borka. Wspólnie z naszym partnerem przygotujemy poczęstunek, zabierzcie szaliki, pozytywną energię i wspólnie dopingujmy „biało-niebieskie”!

maskotki