Beniaminek Girls U-10 i U-12 w ćwierćfinałach ” Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

Dziewczynki z Beniaminek Girls znakomicie spisały się w fazie grupowej turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”! Wczoraj nasze drużyny z kategorii U-10 i U-12 przebrnęły fazę grupową i dziś zagrają w ćwierćfinałach!

girls_tymbark_2017_2

W trakcie rozgrywek drużynę z Krosna do jak najlepszej gry motywował Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek! Świetny dzień dziewczynki oraz trenerzy Marcin Maculski i Bartłomiej Szela zakończyli na stadionie Legii Warszawa, dzięki Panu Pawłowi Malinowskiemu z firmy PROFBUD nasze drużyny oglądały mecz Legii z Wisłą Kraków.

girls

Dziś zespoły Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zagrają w ćwierćfinałach! Drużyna U-10 zmierzy się ze MUKS Stilon Gorzów Wielkopolski, a zespół U-12 zagra z UKS Olimpia Szczecin! Powodzenia! Trzymamy kciuki!

Wyniki wczorajszych spotkań z udziałem drużyn Beniaminka:

Kategoria U-10
Beniaminek Girls – SP Namysłów 8:0
Bramki: Ania Skrzypczyk 3, Martynka Jasłowska 3, Kinga Klimczak 2

Beniaminek Girls – PSP Knurów 12:0
Bramki: Ania Skrzypczyk 8, Kinga Klimczak 2, Martynka Jasłowska 2

Beniaminek Girls – SSP Tylice 5:0
Bramki: Ania Skrzypczyk 4, Kinga Klimczak

Kategoria U-12
Beniaminek Girls – SP Rosochate 12:0
Beniaminek Girls – ULKS MOSiR Sieradz 4:2
Beniaminek Girls – UKS Lider Rychnowy 1:2