Liga gra! Przed nami emocjonujący piłkarski weekend!

cztery ligowe mecze z udziałem drużyn Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno zostaną rozegrane w zbliżający się weekend!

beniaminek_u13_karpaty_2016_1

Zaczynamy już w piątek spotkaniem Ligi Młodzika OZPN Krosno. Będzie to inauguracyjne spotkanie „biało-niebieskich” w 2017 roku. Beniaminek jest liderem ligowej tabeli, a drużyną z którą się zmierzy jest Wojak Wojaszówka. Nasz klub partnerski w chwili obecnej plasuje się na drugim miejscu, czeka nas więc mecz na szczycie. Początek spotkania w „Hali Krosno” o 16:30.

beniaminek_u11_karpaty1

W sobotę czekają nas podwójne derby Krosna! W Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego zagra Beniaminek U-13, natomiast Beniaminek U-11 zmierzy się z Karpatami U-12 w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego. Mecze zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Bursaki, starsza drużyna zagra o 10:00, a młodsza o 11:30.

W sobotę ligowe spotkanie także na „Arenie Korczyna”. Beniaminek U-12 będzie podejmował Orzełka Przeworsk. Chłopcy z rocznika 2005 prezentują się wiosną bardzo dobrze, są liderem tabeli w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego, z pewnością postarają się zagrać kolejny dobry mecz i zdobyć trzy punkty! Początek spotkania o 11:00.