Remontada Beniaminka U-11! Hat-trick naszych drużyn!

Trzy ligowe mecze drużyn Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno i trzy zwycięstwa „biało-niebieskich”! Dziś w „Hali Krosno” nasze ekipy spisywały się znakomicie i można powiedzieć zanotowały klasyczny „hat-trick”! Informowaliśmy już o meczach drużyn U-13 i U-12, czas więc na relację ze spotkania naszego najmłodszego zespołu U-11.

beniaminek_2006_1

Spotkanie drużyny Beniaminka z rocznika 2006 z Akademią Piłkarską Jasło miało niesamowity przebieg. Po pierwszej połowie, mimo, że gra krośnian wyglądała całkiem dobrze, to rywale byli górą i prowadzili 2:0. Po zmianie stron oglądaliśmy „remontadę” w wykonaniu chłopaków z Beniaminka! Świetna gra, cztery gole i zwycięstwo 4:2 naszej drużyny! Brawo!

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek Krosno U-11 – Akademia Piłkarska Jasło 4:2 (0:2)

Bramki: Dawid Krzywda 2, Emanuel Gibała, Antek Aszklar.

Beniaminek U-11: Karol Borowski, Tymon Kubacki, Franek Urbanik, Mirek Irzyk, Emanuel Gibała, Antek Aszklar, Szymek Gierlach, Dawid Cyrkiel, Krzysiek Kolanko, Dawid Krzywda, Mikołaj Moriak, Antek Krawiec, Maksymilian Chilik. Trenerzy Marek Adamiak i Mateusz Knap.

Marek Adamiak (trener Beniaminka U-11): „Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu. Mimo, że wynik do przerwy nie rozpieszczał naszych kibiców, to sama gra mogła się podobać. Czasem tylko zbyt wolno podejmowaliśmy decyzje na połowie przeciwnika, zwłaszcza jeśli chodzi o podanie do kolegi z zespołu. Kończyło się to spalonym lub stratą piłki, gdyż drużyna z Jasła odczytywała nasze zamiary. Rozmawiając w przerwie meczu z zawodnikami czułem, że jeszcze dziś pozytywnie namieszamy, poprawimy decyzyjność na boisku,  zrobimy dwie zmiany w ustawieniu i będzie dobrze… W efekcie cztery bramki i piękna gra naszej drużyny. Pięć z plusem dla całego zespołu!”