Beniaminek rusza w Polskę! Kierunek – Wrocław!

Już w najbliższy weekend kolejna wielka piłkarska przygoda czeka na drużyny Beniaminka Krosno. Zespoły z rocznika 2007 i 2009 udadzą się do Wrocławia by reprezentować naszą Akademię i Miasto Krosno w bardzo silnie obsadzonych turniejach „Olympic Trophy”!

Olympic-Trophy

Organizatorem turnieju jest Akademia Piłkarska Olympic Wrocław, a wśród uczestników wiele uznanych firm oraz świetnych pracujących z dziećmi i młodzieżą klubów. Krośnianie do Wrocławia udadzą się już w sobotę, a w niedzielę od rana będą rywalizować w hali pneumatycznej na sztucznej murawie. Beniaminek U-8 i U-10 rozegra pięć spotkań w grupie, a następnie kolejne trzy w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy.

Drużyna Beniaminka z rocznika 2007 w fazie grupowej zmierzy się z Juventusem Bydgoszcz, Varsovią Warszawa, Śląskiem Wrocław, Rodłem Opole i Akademią Piłkarską Reissa. W kolejnej fazie rozgrywek „biało-niebiescy” mogą trafić na Zagłębie Lubin, Arkę Gdynia, Olympic Wrocław, ESBANK RAP Radomsko, AMT Żywiec lub Polonię Środa Śląska.

olympictrophy_2007

 

Znakomitych rywali będą mieli również chłopcy z rocznika 2009. Beniaminek znalazł się w grupie B, w której zagra z Śląskiem Wrocław, Miedzią Legnica, Akademią Piłkarską Reissa, Varsovią Warszawa i Arką Gdynia! W grupie A zagrają natomiast Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Olympic Wrocław, Wartą Gorzów i ESBANK RAP Radomsko.

olympictrophy_2009

 

Powodzenia chłopaki! Trzymamy kciuki! A zainteresowanych zapraszamy w niedzielę naszego Facebooka, postaramy się informować jak idzie „biało-niebieskim” we Wrocławiu :)