Rusza II edycja „Beniaminek Kids Ligi”!

Zapraszamy do II edycji „Beniaminek Kids Ligi”! Duże zainteresowanie i radość dzieci z gry w piłkę w doskonałych warunkach w „Hali Krosno” podczas I edycji rozgrywek skłoniło nas do kontynuacji tego projektu. Już w marcu inauguracja Ligi w trzech kategoriach wiekowych!

BKL_news

Zapisy ruszają już dziś i potrwają do 10 marca, a już 19 marca planowany jest start „Beniaminek Kids Ligi” i pierwsze piłkarskie emocje! W rozgrywkach uczestniczyć mogą drużyny klubowe, ale także i dzieci niezrzeszone, mile widziane są zespoły osiedlowe, szkolne, parafialne … Wszystkie mecze rozgrywane będą w „Hali Krosno” na boiskach ze sztuczną murawą najwyższej klasy Premier Turf SX60 posiadającą certyfikat FIFA 2 STAR.

Rozgrywki „Beniaminek Kids Ligi” odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych:

  • Dzieci urodzone w 2008 roku i młodsze
  • Dzieci urodzone w 2006 roku i młodsze
  • Dzieci urodzone w 2004 roku i młodsze

kids_04

Na uczestników czekają nagrody! Trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii otrzymają puchary, każdy zawodnik zostanie uhonorowany pamiątkowym medalem, a dodatkowo zwycięzcy otrzymają bon w wysokości 500 zł na zakupy w sklepie „PATRICK”. Taki bon otrzyma również jedna z drużyn uczestniczących w rozgrywkach niezleżenie od zajętego miejsca – losowanie po zakończeniu Ligi.

beniaminekkidsliga1

Przypomnijmy, że w I edycji uczestniczyło 21 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Na murawie w „Hali Krosno” zagrało ponad 200 dzieci! W sumie rozegrano 290 spotkań, w których padły 1 124 gole! Łączny czas gry wszystkich piłkarskich pojedynków wyniósł ponad 72 godziny!

Wszystkie informacje dotyczące II edycji „Beniaminek Kids Ligi” znajdą Państwo w zamieszonym poniżej Regulaminie. Do pobrania również „Zgoda opiekuna na udział dziecka w rozgrywkach” i „Karta drużynowa”:

Kontakt i informacje:

  • Trener Robert Gleń – tel. 604630902, mail: robert.glen@beniaminek.org

Dołącz do Nas na Facebooku – www.facebook.com/BeniaminekKidsLiga

face