„Harmonogram treningów” na kolejny tydzień

Przed nami kolejny tydzień treningów w Akademii Piłkarskiej Beniaminek Krosno. Z uwagi na obozy piłkarskie odbywające się w Krośnie w Harmonogramie treningów zaszły niewielkie zmiany dla niektórych grup treningowych. Prosimy zapoznać się z Harmonogramem na najbliższy tydzień.

Harmonogram treningów w Beniaminku

Obowiązuje w dniach 30.01 – 3.02.2017

U-13, rocznik 2004 – Trenerzy: Karol Dobrzański, Robert Gleń
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-12, rocznik 2005 – Trenerzy: Paweł Tomkiewicz, Kamil Chmielowski
Poniedziałek – godz. 14:00 – 15:30 – sparing w „Hala Krosno”
Środa – godz. 17:30 – 19:00 – „Hala Krosno”

Czwartek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-11, rocznik 2006 – Trenerzy: Marek Adamiak, Karol Dobrzański
Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”
Środa – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-10, rocznik 2007 – Trenerzy: Robert Rachwał, Kamil Pelczar
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”
Czwartek – godz. 15:30 – 17:00 – Sparing w „Hala Krosno” z Mineralni Krynica 

U-9, rocznik 2008 – Trenerzy: Paweł Tomkiewicz, Kamil Chmielowski
Poniedziałek – godz. 17:30 – 19:00 – „Hala Krosno”
Środa – godz. 15:30 – 17:00 – Sparing w „Hala Krosno” z Mineralni Krynica 

U-8, rocznik 2009 – Trenerzy: Robert Rachwał, Kamil Pelczar
Poniedziałek, Środa – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-7, rocznik 2010 – Trener: Waldemar Szafran
Wtorek, Czwartek – godz. 17:00 – 18:15 – Szkoła Podstawowa nr 5

Bambini Football – rocznik 2010, 2011, 2012
Trenerzy: Marcin Maculski, Bartłomiej Szela, Paulina Karalus
Grupa I: Poniedziałek, Środa – godz. 17:30 – 18:30 – „Naftówka”
Grupa II: Poniedziałek, Środa – godz. 18:30 – 19:30 – „Naftówka”

Beniaminek Girls – Trener Marcin Maculski, asystent Bartłomiej Szela
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”

Grupa Niebieska 2004/2005/2006 – Trenerzy Tomasz Wacek
Wtorek – godz. 14:00 – 15:30 – sparing w „Hala Krosno” z Goal Nowy Sącz
Piątek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

Grupa Biała 2007/2008 – Trener Jakub Kozner, Marcin Maculski
Wtorek, Piątek- godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

Grupa Błękitna 2009 – Trenerzy Jakub Kozner, Marcin Maculski 
Wtorek, Piątek – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”