Zapraszamy na „Beniaminek Conference”

Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno ma przyjemność zaprosić na I Beniaminek Conference”, konferencję uświetniającą IV edycję prestiżowego turnieju PROFBUD Cup 2016, który zdążył zapisać się już na futbolowej mapie Polski.

beniaminek_conference1

Od 2013 roku Beniaminek Krosno wraz z firmą PROFBUD buduje sportowe emocje, rok rocznie zapraszając na Podkarpacie najlepsze drużyny z Polski, a tym razem i z całej Europy – oprócz znanych krajowych marek takich jak między innymi Zagłębie Lubin i Lech Poznań, nie zabraknie drużyn Evertonu, Bayeru Leverkusen czy Sparty Praga, słynących z wychowania młodzieży. Gospodarz po raz pierwszy będzie nie tylko uczestnikiem masy turniejowych wrażeń, ale dzięki organizacji Beniaminek Conference zapewni pole do dyskusji wszystkim zainteresowanym trenerom, wraz z OZPN Krosno dokładając cegiełkę do rozwoju piłki nożnej na Podkarpaciu.

Wśród prelegentów nie zabraknie ważnych osobistości polskiego futbolu. W panelu teoretycznym swoje prelekcje wygłoszą Krzysztof Paluszek, Dyrektor Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin oraz Trener-Koordynator Akademii Witold LisSpojrzenie na mentalną  stronę sportu zapewni  natomiast psycholog sportu Paweł Habrat. Zajęcia praktyczne przeprowadzą duety trenerskie –  Bartosz Zalewski z Marcinem Włodarskim oraz Stanisław Kwiatkowski z Bartłomiejem Kwiatkowskim. Uczestnicy konferencji będą mieli także możliwość na własne oczy obejrzeć mecze otwierające „PROFBUD Cup”, gdzie „Hala Krosno” stanie się obiektem piłkarskich zmagań, w których wystąpią Everton FC, Sparta Praga, Zagłębie Lubin i Lech Poznań.

Prelegenci „Beniaminek Conference”

dr Krzysztof Paluszek – Dyrektor Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin, Trener Edukator PZPN i członek Komisji Technicznej PZPN.  Jeden z współtwórców programu Akademii Młodych Orłów w Polsce. Wykładowca na kursach trenerskich i autor wielu książek na temat piłki nożnej, m. in. Atlas środków doskonalących przyjęcia i podania piłki (2008), Metodyka doskonalenia taktyki atakowania i bronienia w systemie 1-4-4-2 (2009), Taktyka atakowania i bronienia w systemie 1-4-3-3 (2012).

Witold Lis Trener-Koordynator Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin.  Trenerskie szlify zbierał w Holandii, gdzie przez 12 lat pracował z młodzieżą. W przeszłości związany chociażby z PSV Eindhoven czy Ajaxem Amsterdam, bliski współpracownik Richarda Grotscholtena.

Bartłomiej Zalewski –Selekcjoner reprezentacji Polski U-15 i U-17 i jeden z twórców Narodowego Modelu Gry. W przeszłości współpracownik Michała Probierza i Stefana Majewskiego – asystent trenera m.in. w  Cracovii, ŁKSie Łódź, Jagiellonii Białystok, Aris Saloniki, Wiśle Kraków, GKS Bełchatów.  Uczestnik wielu staży zagranicznych (SC Freiburg, Hanover 96, GAK Graz, Quens Park Rangers, FC Torino), prelegent na wielu kursokonferencjach w Polsce.

Paweł Habrat – psycholog sportu współpracujący z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębia Lubin, członek sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Autor wielu publikacji i książek z zakresu psychologii sportu

Marcin Włodarski – Trener-Koordynator wysoko ocenianej Akademii Młodych Orłów w Rzeszowie, trener grup młodzieżowych w Karpatach Krosno, w przeszłości związany także z Beniaminkiem Krosno. Podczas Turnieju Trzech Narodów w Krośnie członek sztabu szkoleniowego reprezentacji U-15.

Stanisław Kwiatkowski – Trener przygotowania technicznego w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin. W przeszłości selekcjoner reprezentacji Polski w piłce halowej.

Bartłomiej Kwiatkowski – I trener drużyny U-13 w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie Lubin, występującej podczas Profbud Cup 2016.


Zapisy

  • Zgłoszenia udziału w „Beniaminek Conference” prosimy przesyłać na adres mailowy: conference@beniaminek.org
  • W mailu prosimy o imię, nazwisko, miasto, nr telefonu oraz mail kontaktowy.

Cena

  • do 20.11 – 50 zł,
  • do 30.11 – 70 zł,
  • w dniu konferencji 100 zł,
  • płatne na konto do 30.11 – szczegóły do przelewu w mailu zwrotnym po zgłoszeniu.

W razie pytań prosimy o kontakt: conference@beniaminek.org