Piłkarski weekend Beniaminka

Jak co tydzień podczas trwania rozgrywek ligowych piłkarski weekend rozpoczynamy w piątek! Dziś drużyna Beniaminka Krosno w Lidze Młodzika OZPN Krosno zmierzy się na wyjeździe z Naftą Jedlicze. Pierwszy gwizdek sędziego o 16:00.

dsc_0952

Wolne w ten weekend ma drużyna Beniaminka U-13, która pauzuje w Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego. Emocji za to nie zabraknie w spotkaniach naszych drużyn w Lidze Młodzika Młodszego. Beniaminek U-12 w derbowym spotkaniu na „Arenie Korczyna” podejmie zespół Karpat MOSiR Krosno – początek meczu o godzinie 10:00. Wyjazd czeka Beniaminka U-11, podopieczni trenera Marka Adamiaka udadzą się do Jasła na mecz z „Szóstką”.

dsc_0732

Z ciekawością będziemy także nasłuchiwać wieści z Olkusza, gdzie w mocno obsadzonym turnieju „MAX TRANS Cup 2016” zagra drużyna z rocznika 2008. Beniaminek będzie miał doskonałą okazję do sprawdzenia się w meczach z dobrymi zespołami, grupowymi rywalami „biało-niebieskich” będą Cracovia Kraków, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, MUKP Dąbrowa Górnicza i Varsovia Warszawa.

u9

Wszystkim naszym drużynom życzymy powodzenia! 

Informacje przekazane od trenerów odnośnie zbliżających się spotkań ligowych i turniejów publikujemy w „Beniaminkowym Rozkładzie Jazdy”.