Harmonogram treningów – od 1 października

Informujemy, że od 1 października w Beniaminku obowiązywał będzie nowy „Harmonogram Treningów”. Zmiany są kosmetyczne i dotyczą tylko niektórych grup zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się Harmonogramem – zawsze jest on dostępny w głównym menu naszej strony – zakładka „Treningi – Harmonogram”

Harmonogram treningów w Beniaminku

Obowiązuje od 1 października 2016


U-13, rocznik 2004 – Trenerzy:  Karol Dobrzański, Robert Gleń
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek – godz. 17.15 – 18.30 – „Arena Korczyna”

U-12, rocznik 2005 – Trenerzy: Paweł Tomkiewicz, Kamil Chmielowski
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – „Arena Korczyna”
Czwartek – godz. 17:00 – 18:30 – „Arena Korczyna”

U-11, rocznik 2006 – Trenerzy: Marek Adamiak, Karol Dobrzański
Wtorek, Środa, Czwartek – godz. 16:15 – 17:30 – „Arena Korczyna”

U-10, rocznik 2007 – Trenerzy: Robert Rachwał, Kamil Pelczar
Poniedziałek, Środa – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”
Czwartek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-9, rocznik 2008 – Trenerzy: Paweł Tomkiewicz, Kamil Chmielowski
Poniedziałek, Środa – godz. 18:00 – 19:15 – „Hala Krosno”

U-8, rocznik 2009 – Trenerzy: Robert Rachwał, Kamil Pelczar
Poniedziałek, Środa – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

U-7, rocznik 2010 – Trenerzy: Marcin Maculski, Bartłomiej Szela
Poniedziałek, Środa – godz. 16:30 – 17:30 – „Hala Krosno”

Bambini Football – rocznik 2010, 2011, 2012 – Trenerzy: Bartłomiej Szela, Mateusz Knap, Marcin Maculski oraz asystentki
Poniedziałek, Środa – godz. 16:30 – 17:30 – „Hala Krosno”

Beniaminek Girls – Trener Marcin Maculski, asystent
Poniedziałek, Środa – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

Grupa Niebieska 2004/2005/2006 – Trener Jakub Kozner
Wtorek, Czwartek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

Grupa Biała 2007/2008 – Trener Marcin Maculski
Wtorek, Czwartek – godz. 17:45 – 19:00 – „Hala Krosno”

Grupa Błękitna 2009 – Trenerzy Marcin Maculski , Jakub Kozner
Wtorek, Czwartek – godz. 16:15 – 17:30 – „Hala Krosno”