Weekend Beniaminka – trzy mecze na Arenie Korczyna!

Pierwsze w historii ligowe derby pomiędzy drużynami Beniaminka Krosno – to z pewnością będzie ciekawe wydarzenie zbliżającego się weekendu!

beniaminek_ozpn_4

Na „Arenie Korczyna” czekają nas aż trzy spotkania ligowe. Rozpoczynamy już dziś (piątek, 23 września), drużyna Beniaminka w ramach Ligi Młodzika OZPN Krosno zmierzy się z LKS Skołyszyn (początek godz. 16:30).

beniamineku12_apjaslo_3

W sobotę (24 września) o 10:00 na murawę wybiegną zespoły Beniaminka U-12 i Beniaminka U-11, by po raz pierwszy w historii rywalizować między sobą w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego. Emocji z pewnością będzie sporo, a to jeszcze nie będzie koniec piłkarskich zmagań. O 12:00 w Podkarpackiej Lidze Młodzika Starszego zagra Beniaminek U-13, rywalem krośnian będą Bieszczady Ustrzyki Dolne.

beniaminek_2006_ziomki2W niedzielę sporo grania w „Hali Krosno”, czyli kolejne spotkanie z „Beniaminek Kids Ligą”, w której w „dzikich drużynach” występują nasi zawodnicy. Do Nowego Sącza na mecze kontrolne z Sandecją, GKS Tychy i Stadionem Śląskim Chorzów udadzą się zawodnicy Beniaminka U-11.

Wszystkie informacje przekazane od trenerów odnośnie zbliżających się wydarzeń z udziałem drużyn Beniaminka publikujemy w „Beniaminkowym Rozkładzie Jazdy”.

Serdecznie zapraszamy w piątek i sobotę sympatyków Beniaminka i młodzieżowej piłki nożnej na „Arenę Korczyna”! Wszystkim „biało-niebieskim” życzymy powodzenia!