Krosball – nowe rozgrywki piłkarskie na „Hali Krosno”!

Pragniemy zaprosić Państwa do nowej inicjatywy skierowanej do wszystkich fanów piłki nożnej. Zbliża się okres jesienno-zimowy, a wraz z nim możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych Krosball na nowej i funkcjonalnej „Hali Krosno”.

1018x460

Gra w naszej lidze ma na celu zintegrowanie środowiska futbolowego w regionie, a rywalizacja na sztucznej trawie Hali Krosno w komfortowych warunkach będzie miała nie tylko walor szkoleniowy, ale także da Państwu sporo dobrej zabawy.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwie propozycje. Dołącz do jednej z propozycji „Krosball – ligi piłkarskie”:

1. Liga piłkarska Krosball to liga tylko i wyłącznie dla amatorów, którzy na co dzień nie trenują i nie grają w żadnym klubie piłkarskim lub futsalowym. Wszystkie zgłoszone drużyny do tych rozgrywek muszą mieć w swoich składach tylko osoby niezrzeszone w klubach piłki nożnej.

2. Liga piłkarska Krosball open to liga dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach zarówno osób zrzeszonych, jak i amatorów. Skład zespołu występującego w tych rozgrywkach może składać się z osób zrzeszonych w klubach piłkarskich, ale także z amatorów.

Grzegorz Raus (Dyrektor Beniaminka Krosno): „Zapraszam osobiście do udziału w rozgrywkach ligowych Krosball na „Hali Krosno” rodziców Beniaminka Krosno i zaprzyjaźnionych klubów z naszego regionu. Liga dla amatorów będzie doskonałą okazją dla zabawy w futbol dla wszystkich. Zapraszam też do udziału trenerów, którzy już nie grają zawodowo w piłkę. Widzę bardzo dużo pasji i zaangażowania ze strony organizatorów, którzy gwarantują bardzo dobrą atmosferę i szereg pomysłów by Krosball był ligą inną niż wszystkie.”

Już teraz do wzięcia udziału w naszej lidze zapraszają: Hala Krosno, Profbud4Kids, OZPN Krosno, Krosball – ligi piłkarskie, Eurogym, restauracja ATOMsfera, STIMO.net, KrosnoCity.pl, Krosno112.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt:
rozgrywki@halakrosno.pl
telefon: 506445497

Regulaminy lig oraz szczegóły oferty na www.krosball.pl
Jesteśmy także na facebooku: Krosball – ligi piłkarskie

Wierzymy, że dzięki naszej inicjatywie będą Państwo ciągle podnosić swoją sprawność, a gra w naszych ligach da Wam sporo satysfakcji i dobrej zabawy!

Nie czekaj i włącz się do gry! Już tylko miesiąc pozostał do zakończenia zgłoszeń.

Przesyłając sportowe pozdrowienia
Organizatorzy Krosball – ligi piłkarskie.