Zapraszamy na zajęcia „Bambini Football”

I już mamy nowy tydzień i przed nami kolejne sportowe emocje! Dzieciaki zapewne z ochotą wyruszyły rano do przedszkoli i szkół, a po południu mamy nadzieję, że z jeszcze większą radością i entuzjazmem zawitają do „Hali Krosno” na odbywające się w każdy poniedziałek i środę zajęcia „Bambini Football”! Trenujemy w godzinach 16:30 – 17:30.

bambini_football

Zajęcia odbywają się w „Hali Krosno”, gdzie są doskonałe warunki do treningu bez względu na panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz. Wysokiej klasy sztuczna murawa, która minimalizuje ryzyko otarć i urazów przykryta jest „balonem”.

Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w 2010, 2011 i 2012 roku (dzieciaczki z 2013 również mogą próbować) na nasze zajęcia podczas, których panuje znakomita atmosfera, jest dużo ruchu i dużo uśmiechu! Oczywiście nie może zabraknąć piłki nożnej, uczymy podstaw tego sportu, są i emocjonujące mecze piłkarskie, rzuty karne … zresztą zobaczcie Państwo sami jak dzieci bawiły się na ostatnich zajęciach.

Mamy także zdjęcia z ostatnich zajęć, podczas których naszych małych zawodników odwiedził Lew Beniamin – Fotogaleria „Bambini Football”

Materiał video i galerię zdjeć przygotował Łukasz Piękoś. Dziękujemy!

Zapraszamy również do zapoznania się z celami szkoleniowymi i filozofią pracy z dziećmi w Beniaminku Krosno. Informacje te znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Dołącz do Nas – Bambini Football”. Zachęcamy również by wspólnie z dziećmi obejrzeć nasz kolorowy Regulamin Małego Piłkarza przygotowany specjalnie dla najmłodszych adeptów futbolu.

Informacje o zajęciach „Bambini Football” można również uzyskać telefonicznie u naszych trenerów. Kontakt i pytania : tel. 725 302 839, 604 715 981, 796 724 772.