PLMS: Wysoka wygrana Beniaminka w Brzozowie

Udany wyjazd do Brzozowa zanotowała dziś drużyna Beniaminka U-13. Krośnianie w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzika Starszego zmierzyli się z Orzełkami Brzozów wygrywając 8:1. Już po kilku minutach „biało-niebiescy” prowadzili 2:0, a w pierwszej połowie jeszcze trzykrotnie trafiali do bramki rywali. Po przerwie pierwsi trafili gospodarze, a piorunująca końcówka i trzy gole w ostatnich minutach meczu dały Beniaminkowi wysokie zwycięstwo.

beniaminek_2004_ziomki1

Podkarpacka Liga Młodzika Starszego
Orzełki Brzozów – Beniaminek Krosno 1:8 (0:5)

1-8 Mateusz Szafran (58)

Beniaminek U-13: Szymon Skrzęta – Szymon Górka, Patryk Słowik, Oskar Cierpiak, Aleks Gazda, Antek Kozubal, Mateusz Szafran, Kacper Sumara, Krystian Jarosz oraz Szymon Jastrzębski, Kacper Zygmunt, Michał Telega, Mateusz Niedziałkowski. Trener Karol Dobrzański.

Karol Dobrzański (trener Beniaminka Krosno): „Udany mecz w wykonaniu „biało-niebieskich”. Dobra gra we wszystkich formacjach i dużo stworzonych sytuacji. Orzełki nastawiały się na grę z kontry. Było sporo bramek, pojedynków jeden na jeden i akcji z udziałem obrońców. Chłopcy cierpliwie budowali akcje zwłaszcza w drugiej połowie. Dziękuje chłopakom za zaangażowanie.”