PLMM: Lider nie zwalnia tempa

Dziś (17 września) drużyna Beniaminka Krosno U-12 rozegrała kolejne spotkanie w Podkarpackiej Lidze Młodzika Młodszego. Zajmujący pierwsze miejsce w tabeli podopieczni trenerów Pawła Tomkiewicza i Kamila Chmielowskiego nie zwalniają tempa odnosząc zwycięstwo 2:0 nad zespołem Akademii Piłkarskiej Jasło. Obie bramki padły w pierwszej połowie spotkania, Miłosz Kluczek w odstępstwie trzech minut dwukrotnie pokonywał bramkarza rywali. Brawo chłopaki!

beniamineku12_apjaslo_4

Mecz drużyny Beniaminka U-11 z Orzełkami Brzozów w PLMM został przełożony z uwagi na występ naszych zawodników na turnieju w Będzinie.

beniamineku12_apjaslo_1

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego
Beniaminek Krosno – AP Jasło 2:0 (2:0)

1-0 Miłosz Kluczek (14)
2-0 Miłosz Kluczek (16)

Beniaminek U-12: Kacper Zych – Alan Wacht, Mateusz Lenart, Czekański Kamil – Miłosz Kluczek, Wiktor Jaślar – Kuba Kozłowski, Kamil Bęben, Igor Libuszowski oraz Franek Cecuła, Błażej Korzeniowski, Antek Patla. Trenerzy: Paweł Tomkiewicz i Kamil Chmielowski.

beniamineku12_apjaslo_2

Paweł Tomkiewicz (trener Beniaminka Krosno): „Założenia przed meczem były dwa, czyli to co nie udało nam się do tej pory zrealizować – gra na zero z tyłu oraz wygrać mecz większą różnicą bramek niż jedną. Chłopcy w prawdzie wykonali swoją robotę, ale w minimalistyczny sposób, jeśli tak ściśle mamy wykonywać swoje zadania to trener musi wyznaczać bardziej ambitne cele :) Poważnie podchodząc do sprawy, to cieszy dzisiejsza postawa wszystkich zawodników. Myślę że chłopcy stworzyli ciekawe dla oka widowisko, dużo sytuacji bramkowych, szybki odbiór piłki, przewaga w środku pola oraz bardzo dobra gra w defensywie. To nad czym pracujemy na treningach przynosi efekty, a to chyba owoc który najlepiej się zbiera. Gratulacje dla drużyny z Jasła za ambitną postawę, życzymy powodzenia w kolejnych meczach. A my już przygotowujemy się na największe Derby Podkarpacia :) Za tydzień bardzo ambitna drużyna Beniaminka U-11, której życzymy powodzenia dziś i jutro w bardzo „mocnym turnieju” w Będzinie”.