Zagraj z nami w „Beniaminek Kids Lidze”!

Do jutra (13 września) trwają zapisy do rozgrywek „Beniaminek Kids Ligi”! Nowe rozgrywki skierowane są do dzieci w wieku szkolnym. Patronem „Beniaminek Kids Ligi” jest Patryk Fryc, a główną nagrodą oprócz pucharów i medali będzie możliwość wyprowadzenia na murawę zawodników Termalici Bruk-Bet Nieciecza podczas meczu Lotto Ekstraklasy!

beniaminekkidsliga

Prawo udziału w „Beniaminek Kids Liga” posiadają drużyny klubowe, jak również dzieci niezrzeszone. Mile widziane są zespoły szkolne, osiedlowe, parafialne … wracamy więc do bardzo popularnych kilkanaście lat temu rozgrywek „dzikich drużyn”!

kids_liga_fryc2

Rozgrywki będą się toczyć w trzech kategoriach wiekowych: 2009 i młodsi, 2007 i młodsi i 2004 i młodsi. Wszystkie mecze rozgrywane będą w „Hali Krosno”, zapisy potrwają do 13 września, a planowany start rozgrywek wyznaczono na 17 września. Organizatorem rozgrywek jest Beniaminek Krosno.

kids_liga_fryc1

Kontakt: Trener Robert Gleń | tel. 604630902 | mail: robert.glen@beniaminek.org

Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej Regulaminie, do pobrania również „Zgoda opiekuna prawnego na udział dziecka w rozgrywkach” oraz „Karta drużynowa”.


Do pobrania:


p_frycPatryk Fryc – patron „Beniaminek Kids Liga”

Patryk Fryc to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Lotto Ekstraklasy. Determinacja, zaangażowanie i systematyczna praca od najmłodszych kategorii wiekowych spowodowała, że Patryk zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywek oraz miał zaszczyt grać w młodzieżowych reprezentacjach Polski.  Kolbuszowianka, Wilga Widełka, Stal Mielec, Partyzant Targowiska, Flota Świnoujście, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków to kluby w których Patryk realizował swoje cele i marzenia. Obecny klub w którym gra już prawie od 3 lat – Termalica Bruk-Bet Nieciecza stawia przed jeszcze cały czas młodym zawodnikiem duże perspektywy. Patryk jest idealnym wzorcem i patronem Beniaminek Kids Liga. Pokazał, że nie ważne gdzie zaczynałeś i nie zważając na różne koleje losu można czerpać radość z futbolu na wysokim poziomie. Wierzymy, że Patryk już wkrótce dostanie szansę od selekcjonera Adama Nawałki. Przecież on sam pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.