Mamy zwycięzców Beniaminkowej Zabawy Wakacyjnej

Dobiegła końca nasza „Beniaminkowa Zabawa Wakacyjna”. Przez ponad dwa miesiące otrzymywaliśmy od naszych małych zawodników pozdrowienia z wakacyjnych wojaży i naprawdę sprawiły nam one dużo radości!

Traktowaliśmy to jako super zabawę i wszyscy są zwycięzcami, ale jak to w sporcie bywa jest rywalizacja i jest chęć zwycięstwa – tak było i u nas! Wchodząc w żargon piłkarski, rozstrzygnięcia zapadły w ostatnich minutach, bo doliczonego czasu gry nie było. Choć sądząc po głosach, które spływały jeszcze po godzinie 20:00 niedzielnego wieczora przydałaby się dogrywka, a i zapewne rzuty karne też byłyby emocjonujące!

Przyjęliśmy sobie taką zasadę na początku naszej zabawy, że poprawnie oddane głosy w postaci „lajków” są od osób, które „polubiły” fanpage Beniaminka i pierwszą piątkę na godzinę 20:00 prezentujemy poniżej. Wszyscy, bez względu czy zajęli I czy V miejsce otrzymują sprzęt sportowy – piłki nożne, natomiast dla pozostałych uczestników zabawy mamy nagrody niespodzianki. Nagrody będziemy wręczać w przyszłym tygodniu.

Dziękujemy wszystkim „Beniaminkowcom” za udział w zabawie! 

I miejsce
zabawa_wakacyjna
II miejsce
zabawa_wakacyjna_2
III miejsce
zabawa_wakacyjna3
 IV miejscezabawa_wakacyjna4V miejsce
zabawa_wakacyjna5

Wszystkie zdjęcia (kolejność dowolna)

zabawa6 zabawa7

zabawa8

zabawa9

zabawa10

zabawa11

zabawa12

zabawa13

zabawa14 zabawa15

zabawa16

zabawa17

zabawa18

zabawa19

zabawa20

zabawa21

zabawa22