V miejsce Beniaminka U-8 w Dębicy

W sobotę (10 września) nasza najmłodsza drużyna wzięła udział w turnieju organizowanym przez Dziecięcą Akademię Piłkarską z Dębicy. W „DAP Football Festiwal” Beniaminek U-8 rozegrał pięć spotkań, z których trzy zakończył zwycięsko – z LUKS Skrzyszów, AP Sanok i Soccer Ropczyce. Zacięte, ale minimalnie przegrane mecze „biało-niebiescy” rozegrali z Galacticos Ostrowiec Świętorzyski i Piłkarskimi Nadziejami Mielec.

Brawo chłopcy!    

beniaminek2009_1

Mecze grupowe
Beniaminek Krosno – LUKS Skrzyszów 4:0 (2 Prajsnar, Fejkiel, Zając)
Beniaminek Krosno – Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski 0:1
Beniaminek Krosno – Piłkarskie Nadzieje Mielec 1:2 (Fejkiel)
Beniaminek Krosno – AP Sanok 4:1 (Samborski, Szwerc, Prajsnar, Wanik)

Mecz o 5 miejsce
Beniaminek Krosno – Soccer Ropczyce 4:1 (Prajsnar 2, Szwerc 2)

Beniaminek Krosno: Kamil Samborski, Igor Wanik, Filip Szwerc, Bartosz Wajs, Patryk Prajsnar, Bartosz Tarnawski, Kacper Zając, Fabian Jastrząb, Adrian Fejkiel, Mikołaj Kielar, Kamil Bolek. Trener Robert Rachwał.

Robert Rachwał (trener Beniaminka Krosno): „Dziękujemy za zaproszenie na turniej w Dębicy. Świetnie zorganizowane zawody, piękna pogoda, renomowane drużyny – wszystko wskazywało, że spędzimy piękny dzień i tak też było. Nie jestem do końca zadowolony z systemu gry (6+1), który spowodował, że na boisku często decydował przypadek. Było sporo walki w środku i choć w meczach z Galacticos oraz PN Mielec prezentowaliśmy podobny poziom to jednak rywale strzelili nam bramki. Te mecze były bardzo zacięte, dominowała walka na boisku, decydowały błędy indywidualne, bo przy 14 zawodnikach na boisku ciężko było stworzyć ciekawe akcje z jednej jak i z drugiej strony. Zdobywamy ostatecznie 5 miejsce, uważam, że warto było przyjechać na ten turniej bo chłopcy pokazali bardzo dużo serca na boisku i to trzeba docenić. Na murawie było więcej walki, stykowych piłek niż gry, jednak wracaliśmy z Dębicy w dobrych humorach. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Na dobre i na złe – tak tworzy się team spirit – duch drużyny!”