Liga OZPN: Beniaminek pokazał charakter!

W poprzednim sezonie drużyna Beniaminka Krosno występująca w Lidze OZPN kilkakrotnie pokazała, że walczy do końca o zwycięstwo i tą dobrą piłkarską cechę pokazała podczas inauguracyjnego meczu z Wojakiem Wojaszówka. „Biało-niebiescy” przegrywali po pierwszej połowie 0:1, a w drugiej potrafili najpierw wyrównać, a następnie zdobyć zwycięskiego gola! Do bramki Wojaka trafiali Dawid Węgrzyn i Aleks Gazda. Brawo drużyna!

Liga Młodzika OZPN Krosno
Wojak Wojaszówka – Beniaminek Krosno 1:2 (1:0)

Bramki: Dawid Węgrzyn, Aleks Gazda.

Beniaminek: Szymon Jastrzębski – Jakub Matłosz, Franciszek Jasiewicz, Jakub Czaja, Maciej Gorzynik, Filip Polak, Aleks Gazda, Patryk Serwiński, Igor Kowalik, Dawid Węgrzyn, Patryk Zbylut. Trener Karol Dobrzański.

Karol Dobrzański (trener Beniaminka Krosno): „Początek należał do nas, graliśmy ofensywnie i odważnie. Po jakimś czasie inicjatywę przejęli gospodarze, którzy groźniej zaatakowali, na szczęście dobra postawa obrońców i bramkarza ratowała nas przed stratą bramki. Niestety do czasu, bramkę jeszcze w pierwszej połowie straciliśmy po stałym fragmencie. Po przerwie „biało-niebiescy” zabrali się za odrabianie strat. Najpierw piłkę w siatce umieścił Dawid Węgrzyn po zgraniu głową Aleksa Gazdy. Do końca walczyliśmy o wygraną i udało nam się to. Zwycięską bramkę zdobył Aleks Gazda, a dośrodkowywał Jakub Czaja. Ciekawy i wyrównany mecz. Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie.