Gramy! Ligowy i turniejowy weekend Beniaminka!

Przed nami kolejny ciekawy weekend z udziałem drużyn Beniaminka Krosno! Już dziś nasz zespół zainauguruje rozgrywki w Lidze Młodzika OZPN Krosno. „Biało-niebiescy” udadzą się do Wojaszówki na spotkanie z Wojakiem – naszym klubem partnerskim.

beniaminek_2004_ziomki3

W sobotę emocjonująco będzie na „Arenie Korczyna”. Drużyny Beniaminka U-13 i U-11 w derbowych spotkaniach podejmować będą Karpaty MOSiR Krosno. Mecz zespołu z rocznika 2006 o 10:00, a ekipa z rocznika 2004 na murawę wybiegnie o 12:00.

beniaminek_2006_ziomki5

W tym samym czasie na wyjeździe będzie rywalizować Beniaminek U-12, lider Podkarpackiej Ligi Młodzika Młodszego zmierzy się z Orzełkami Przeworsk.

beniaminek_2006_resovia2

Ten weekend to nie tylko liga, ale także i turnieje. Zespoły Beniaminka U-10 i U-8 wyjeżdżają w sobotę do Dębicy na bardzo ciekawie zapowiadający się Turniej „DAP Football Festiwal” organizowany przez zaprzyjaźnioną Dziecięcą Akademię Piłkarską z Dębicy.

Za wszystkich „biało-niebieskich” trzymamy kciuki! Zapraszamy do dopingowania naszych zawodników podczas piątkowego i sobotnich spotkań.

Wszystkie informacje przekazane od trenerów, dotyczące zbliżających się spotkań zamieszczamy w „Beniaminkowym Rozkładzie Jazdy”.