Drużyna z rocznika 2006 na Turnieju w Jaśle

W sobotę drużyna Beniaminka Krosno z rocznika 2006 wzięła udział w „Turnieju o Puchar Starosty”, który rozgrywany był w Jaśle. „Biało-niebiescy” prowadzeni w tym turnieju przez trenera Marcina Maculskiego (zespół z rocznika 2006 prowadzony przez trenera Marka Adamiaka rozgrywał w tym czasie mecz ligowy) pokazali się z dobrej strony zajmując czwarte miejsce w stawce dziewięciu drużyn. Brawo chłopcy! Gratulujemy dobrej i ambitnej postawy!

beniaminek_2006_turniej_jaslo

Mecze grupowe
Beniaminek Krosno – UKS 6 Jasło 0:1
Beniaminek Krosno – KAP Bardomed 5:3 (Chilik 2, Cyrkiel 2, Kwolek)
Beniaminek Krosno – Gryf Pleśna 6:0 (Chilik 2, Cyrkiel 2, Kwolek, Kościelniak)

Półfinał
Beniaminek Krosno – Igloopol Dębica 0:2

Mecz o III miejsce
Beniaminek Krosno – UKS 6 Jasło 1:3 (Cyrkiel)

Beniaminek: Gębala, Kubacki, Duplaga, Kwolek, Chilik, Fiuk, Świątek, Nabywaniec, Młynarski, Cyrkiel, Smoleń, Kościelniak. Trener Maculski.

Marcin Maculski (trener Beniaminka Krosno): „Fajna obsada turnieju w Jaśle. W stawce dziewięciu drużyn Beniaminek zajął czwarte miejsce, za nami takie zespoły jak Partizan Bardejov czy Ziomki Rzeszów. Nadmienić trzeba, że w tym samym czasie drużyna trenera Marka Adamiaka z rocznika 2006 rozgrywała mecz ligowy w Krośnie. Chłopcy którzy dostali szanse w tym turnieju spisali się przyzwoicie. Przed rozpoczęciem mieli trochę obaw, ale szybka odprawa przed pierwszym meczem pokazała, że były one nieuzasadnione. Spotkaliśmy się z gospodarzem turnieju UKS 6 Jasło  i potrafiliśmy stworzyć sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji do zdobycia bramki, ostatecznie przegraliśmy 0:1. Następny mecz to spotkanie z Bardomedem gdzie wiedzieliśmy, że tylko zwycięstwo da nam nadzieje na wyjście z grupy. Chłopcy podeszli bardzo ambitnie wygrywając 5:3 .Ostatni mecz grupowy z UKS Pleśna wygrany 6:0. Wielka radość u zawodników, jesteśmy w najlepszej czwórce turnieju! Półfinał z Igloopolem to ambitna postawa Beniaminka, twarda walka o każda piłkę, na pięć minut przed końcem tracimy po błędzie bramkę, staramy się odrobić nadziewając się na kontrę i mecz kończy się wynikiem 0:2. Spotkanie o 3 miejsce z UKS 6 Jasło to nasz najlepszy mecz w tym turnieju. Dużo ładnych akcji, mamy swoje sytuacje ale troszkę gorzej było ze skutecznością. Pierwsi tracimy bramkę, na szczęście szybka odpowiedz Dawida Cyrkla i jest 1:1. Mamy rzut wolny z linii pola karnego, niestety co nam się nie udało, udało się gospodarzom, którzy wyszli na prowadzenie. Na minutę przed końcem stawiamy wszytko na jedną kartę, gramy bez bramkarza. Szóstka strzela na 3:1 i sędzia kończy mecz.”