Beniaminek U-10 na turnieju w Stróżach

W sobotę drużyna Beniaminka Krosno U-10 wzięła udział w ciekawie obsadzonym turnieju rozgrywanym w Stróżach. „Biało-niebiescy” w fazie grupowej zmierzyli się z mocnymi drużynami sięgając po remis i trzykrotnie ulegając rywalom. W drugiej części turnieju podopieczni trenerów Roberta Rachwała i Kamila Pelczara nie mieli najmniejszych problemów z sięgnięciem po cztery zwycięstwa.

beniamineku10stroze

Mecze Grupowe

Beniaminek Krosno – Tarnovia Tarnów 1:2
Bramka: Bolek

Beniaminek Krosno – Talent Limanowa 1:4
Bramka: Bolek

Beniaminek Krosno – Dunajec Nowy Sącz 0:1

Beniaminek Krosno – MUKP Dąbrowa Górnicza 4:4
Bramki: Janowski, Szergowicz, Pawlik, samobójcza

Faza Finałowa – III Liga

Beniaminek Krosno – MUKP Dąbrowa Górnicza 3:0
Bramki: Janowski 2, Pawlik

Beniaminek Krosno – Garbarnia Kraków 9:1
Bramki: Bolek, Pawlik, Szergowicz 2, Niemiec, Zając, Janowski 2, Michna

Beniaminek Krosno – Glinik Gorlice 9:0
Bramki: Pawlik 2, Zając 2, Szergowicz, Janowski 2, Bolek, Niemiec

Beniaminek Krosno – Łukowica 9:0
Bramki: Janowski 5, Bolek 2, Niemiec.

Beniaminek U-10: Kuba Kasperkowicz, Jakub Niemiec, Miłosz Bolek, Szymon Wójcik, Franciszek Kania, Igor Szergowicz, Jakub Pawlik, Oskar Zając, Kamil Janowski, Karol Michna, Alan Mach. Trenerzy Robert Rachwał i Kamil Pelczar.

Robert Rachwał (trener Beniaminka U-10): „Dla nas ten turniej miał dwa oblicza – pozytywną i negatywną. Początkowa faza turnieju, gdzie trafiliśmy do grupy śmierci pokazał, że jeszcze sporo pracy nas czeka jeżeli chcemy rywalizować jak równy z równym z drużynami pokroju Dunajca Nowy Sącz czy Tarnovii, nie tracąc przy tym stylu i pokazując ładną piłkę na boisku. Tą dominacje i styl pokazaliśmy w drugiej części turnieju, rozgrywając jednak mecze o dalsze miejsca. Ten turniej pokazał nasze miejsce w szeregu. Z zespołami, które walczyły o czołowe miejsca, nie mieliśmy atutów aby wygrać, natomiast z drużynami, które odpadły ze swoich grup pokazaliśmy, że drzemie w nas potencjał. Chcemy patrzeć w stronę tych najlepszych. Wygrywanie i dominowanie na boisku z zespołami z regionu jest budujące, jednak chcemy łapać doświadczenie z mocnymi drużynami z całej Polski. Ciężka praca kluczem do sukcesu.”