Beniaminek wychowuje przyszłych reprezentantów Polski!

Miło nam poinformować,  że zawodnicy Beniaminka Krosno: Antoni Kozubal i Kacper Zygmunt przebywają na zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów , które odbywa się w dniach 24-31 lipca w Gniewinie – ośrodku, w którym podczas Euro 2012 stacjonowała reprezentacja Hiszpanii.  Ten projekt traktowany jest jako przegląd najzdolniejszych zawodników  grających w polskich klubach.

Zawodnicy Beniaminka  oraz wybrani z całej Polski najlepsi zawodnicy z rocznika 2004,trenują   pod okiem trenerów Reprezentacji Polski: Marcina Dorny (U-21), Rafała Janasa (U-19), Roberta Wójcika (U-17), Bartłomieja Zalewskiego (U-15) i Andrzeja Dawidziuka (trenera bramkarzy).

W pierwszym zgrupowaniu dla rocznika 2003 uczestniczył  wychowanek Beniaminka Krosno Szymon Rygiel

Grzegorz Raus – Dyrektor Beniaminka

To kolejny sukces Beniaminka i krośnieńskiej piłki młodzieżowej.  Jak powiedział nam Marcin Włodarski , który współpracuje z PZPN,  trener Marcin Dorna wypowiadał się bardzo dobrze o naszych zawodnikach , którzy świetnie promują Miasto Krosno i ułatwiają drogę swoim młodszym kolegom.  Liczymy, że już wkrótce zawodnik Beniaminka zagra w Reprezentacji w oficjalnym meczu.