UKS Koniczynka Krosno partnerem Beniaminka

Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno podpisała umowę partnerską z UKS Koniczynka Krosno. Współpraca zakłada szkolenie dzieci i młodzieży w oparciu o system szkolenia Beniaminka Krosno. Podpisanie umowy odbyło się w „Hotelu Nafta Krosno”.

partner_koniczynka1

Beniaminka Krosno podczas podpisania umowy reprezentował Dyrektor Grzegorz Raus. UKS Koniczynkę Krosno reprezentowali: Prezes Marek Mrozowski oraz członkowie Zarządu: Marcin Kociuba i Jarosław Grześków.

Sebastian Bienia z Koniczynki i Kamil Kuźmik z Beniaminka to zawodnicy, którzy reprezentowali swoich kolegów podczas podpisania umowy.

partner_koniczynka

Grzegorz Raus (Dyrektor Beniaminka): „Naturalna kolej rzeczy. Chcemy pomóc kolegom z „Guzikówki” w szkoleniu dzieciaków. Wykorzystać szeroki potencjał obu klubów. Mamy sporo obszarów współpracy i krok po kroku będziemy je wprowadzać w życie z korzyścią dla obu stron i rozwoju krośnieńskiego futbolu. Osiedle Guzikówka w dużym stopniu wychowało mnie oraz innych trenerów Beniaminka Marka Adamiaka i Marcina Maculskiego. Nauczyło rywalizacji, walki, samozaparcia na boisku i nie tylko. Tu zaczęła się pasja do piłki. Wspaniałe dzieciństwo, niezapomniane. Miło, że w jakimś stopniu będzie można teraz się odwdzięczyć. Pan Marek Mrozowski to człowiek do którego mam wielki szacunek. W Koniczynce jest wielu pasjonatów i ten entuzjazm trzeba poprzeć solidną pracą z dzieciakami. Uczy się Beniaminek, uczy Koniczynka.”

partner_koniczynka3

Marcin Kociuba (Sekretarz UKS Koniczynka Krosno): „Cieszymy się z możliwości współpracy z renomowaną Szkółką Piłkarską, pracującą jak wszyscy wiemy na najwyższym poziomie. W tej współpracy widzimy dużą szansę na rozwój, gdyż potencjał i doświadczenie kolegów z Beniaminka może zaprocentować i pomóc nam jeszcze efektywniej szkolić dzieci i młodzież w naszym klubie.”

 

Kilka informacji dla klubów partnerskich

  • Zapraszamy wszystkie kluby partnerskie Beniaminka Krosno do udziału w turniejach, które odbędą się w dniach 5 sierpnia (rocznik 2006 i młodsi) oraz 12 sierpnia (rocznik 2008 i młodsi) – turnieje są darmowe.
  • We wtorek 26 lipca (godzina 18:00) w „Hali Krosno” kolejny Turniej Dzikich Drużyn „Euro 2016”! Bijemy rekord uczestników i zapraszamy wszystkich zawodników ze Szkółek Partnerskich na dwugodzinną „piłkarską ucztę”!
  • W sezonie 2016/2017 za współpracę z klubami partnerskimi odpowiadać będą trenerzy Mateusz Knap i Robert Rachwał.
  • We wrześniu odbędzie się spotkanie dla trenerów wszystkich klubów partnerskich.
  • Po wakacjach rusza Liga z Beniaminkiem na Hali Krosno, na którą zaprosimy wszystkich chętnych zawodników z klubów partnerskich. To będzie liga inna niż wszystkie.