Grając w Krosball wspierasz dzieciaki z Beniaminka

Wczesną jesienią w Krośnie rozpoczną się rozgrywki dla amatorów i miłośników futbolu. Krosball to amatorskie ligi piłkarskie do których właśnie ruszyły zapisy.

1018x460

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Krosball to nie tylko sportowa rywalizacja dla miłośników piłki nożnej. Część dochodu pozyskanego w ramach opłaty wpisowej przeznaczona zostanie na wsparcie działalności Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno.

W chwili obecnej Szkółka kształci młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 4 do 12 lat. Ludzie  pracujący w Szkółce Piłkarskiej Beniaminek Krosno nie boją się ciężkiej, systematycznej pracy i wierzą, że nie ma rzeczy niemożliwych. Bywają jednak trudności, które dzięki wsparciu wielu osób udaje się rozwiązać. Wsparcie Beniaminka da „biało-niebieskim” jeszcze większą możliwość uczestniczenia w turniejach, obozach i wydarzeniach sportowych w całej Polsce, pozwoli czerpać najmłodszym radość ze sportu.

Drużyny biorące udział w ligach Krosball zmierzą się ze sobą w nowoczesnym obiekcie sportowym HALA KROSNO na murawie najwyższej jakości. Podczas Gali Finałowej zwieńczającej rozgrywki każda z drużyn zostanie uhonorowana między innymi certyfikatem „PRZYJACIEL BENIAMINKA”.

Więcej informacji o Krosball: www.Krosball.pl