Harmonogram treningów (8 -12 luty)

Prezentujemy harmonogram treningów, który będzie obowiązywał w zbliżającym się tygodniu (8-12 luty). Do końca lutego z uwagi na organizowane na „Hali Krosno” obozy sportowe mogą następować niewielkie zmiany w godzinach rozpoczęcia zajęć. Co tydzień w czwartek lub piątek będziemy prezentować Państwu grafik treningów na następny tydzień. Na czerwono zaznaczono zmiany w stosunku do obowiązującego do tej pory harmonogramu.

Grupy, które w styczniu i lutym mają skrócone treningi odrobią je na feriach w postaci dodatkowych zajęć bądź mini-turniejów organizowanych przez trenerów.

Beniaminek Krosno – grafik treningów
(8-12 luty 2016)

 

U-12 – Trener Grzegorz Raus
Wtorek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno
Czwartek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno

U-11 – Trener Robert Rachwał
Wtorek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno
Czwartek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno

U-10 – Trener Marek Adamiak
Poniedziałek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno
Środa, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno

U-9 – Trener Robert Gleń
Poniedziałek, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno
Środa, godz. 17.30 – 19.00 – Hala Krosno

U-8 – Trener Paweł Tomkiewicz
Wtorek, godz. 16.00 – 18.00 – Hala Korczyna
Czwartek, godz. 16.00 – 18.00 – Hala Korczyna

U-7 – Trener Mateusz Knap
Poniedziałek, godz. 17.15 – 18.15 – Hala Suchodół
Środa, godz. 17.15 – 18.15 – Hala Suchodół

Rocznik 2004/2005 – Trener Karol Dobrzański
Wtorek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno
Czwartek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno

Rocznik 2006/07 – Trener Jakub Kozner
Wtorek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno
Czwartek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno

Rocznik 2007/08 – Trener Marcin Maculski
Wtorek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno
Czwartek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno

Bambini FootballTrener Mateusz Knap
Poniedziałek, godz. 16.15 – 17.15 – Hala Suchodół
Środa, godz. 16.15 – 17.15 – Hala Suchodół

Beniaminek GirlsTrener Marcin Maculski
Poniedziałek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno
Środa, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno

Trening Indywidualny dla U-12 i U-11 (pomocnicy)
Poniedziałek, godz. 16.30 – 17.30 – Hala Krosno

Trening TOP TALENT
Piątek, godz. 17:30 – 19:00 – Hala Krosno

Trening bramkarski – Trener Piotr Hajduk
Piątek, godz. 17.00 – 19.00 – Hala Krosno

JUDO dla grup U-10 i U-9
Wtorek, godz. 19.00 – 20.00 – Sala OREW ul. Powstańców Śląskich 16.