PROFBUD Cup 2015: Korona Kielce

Czwartą drużyną, którą będziemy mieli okazję oglądać 5 grudnia w „Hali Krosno” jest Korona Kielce! „Złocisto-krwistych” dwukrotnie gościliśmy na Turnieju PROFBUD Cup. W pierwszej edycji turnieju rozgrywanej w 2013 roku kielczanie w siedmiu spotkaniach zdobyli 17 punktów, strzelili 21 bramek, a stracili tylko 9 i taki dorobek dał im zwycięstwo i historyczny tytuł pierwszego triumfatora PROFBUD Cup!

Indywidualnie wyróżnił się Bartek Juszczyk – strzelec 7 bramek i wraz ze Stanisławem Tynorem z Wisły Kraków byli najskuteczniejszymi zawodnikami pierwszej edycji rozgrywek.

Korona

W drugiej edycji turnieju nasi goście z województwa świętokrzyskiego jako obrońcy trofeum zajęli siódmą lokatę. Trzy punkty, 15 goli strzelonych i 36 straconych pozwoliło wyprzedzić tylko Śląsk Wrocław.

Drużyna Korony okazała się najlepsza w swoim województwie w tegorocznej edycji Deichmann Minimistrzostw i zagrała w Wielkim Finale rozgrywanym w Wałbrzychu.

Czy młodzi zawodnicy Korony po raz drugi sięgną po zwycięstwo w krośnieńskim turnieju? Przekonamy się o tym już 5 grudnia.