PROFBUD Cup 2015: MOSP Jagiellonia Białystok

Przedstawiamy Państwu drugą drużynę, która początkiem grudnia zagra w turnieju „PROFBUD Cup 2015” – MOSP Jagiellonia Białystok.

Zespół ten gościliśmy już w Krośnie, dokładnie rok temu na obiekcie krośnieńskiego MOSiR-u drużyna z Podlasia zwyciężyła w II edycji turnieju „PROFBUD Cup”. W siedmiu spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 18 punktów, zdobyła 35 bramek, a straciła 16. „Najlepszym strzelcem turnieju” został wówczas Krzysztof Sacharewicz – zdobywca 12 goli, a „Najlepszym zawodnikiem Turnieju” wybrano Jakuba Lewickiego. Czy rocznik 2006 obroni tytuł zdobyty przez MOSP Jagiellonię przed rokiem? Przekonamy się już wkrótce.

herb_mosp_bialystok

Rocznik 2006 w MOSP Jagiellonia Białystok utworzony został w 2012 roku, głównym trenerem jest Sławomir Lewicki, a współpracują z nim trenerzy Wojciech Hajduczenia oraz Kamil Kołpak – trener bramkarzy. Zespół uczestniczył w wielu turniejach w Polsce a także na Litwie, Słowacji i w Niemczech. Jak sami trenerzy podkreślają, jest to „drużyna chętna do nauki gry w piłkę nożną i do zbierania nowych futbolowych doświadczeń”.

Czy w Krośnie zagra ktoś, kogo talent rozwinie się na miarę Tomasza Frankowskiego?