Krośnieńska Liga Rodziców

Krośnieńska Liga Rodziców (czytaj dalej KLR) to liga skierowana przede wszystkim do rodziców i opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do klubów i szkółek piłkarskich. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia wśród rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do szkółek piłkarskich poprzez stworzenie w sposób zorganizowany rozgrywek piłki nożnej w okresie jesienno-zimowym. Chcemy, aby rodzice dawali przykład swoim podopiecznym w warunkach rywalizacji w duchu sportowym oraz zgodnym z ideą fair-play.

Cytując słowa z Regulaminu KLRZamieńmy się miejscami i zamiast słów, niezależnie od naszych umiejętności piłkarskich, dajmy przykład gry fair-play, zaangażowania i co nie raz najważniejsze, dystansu do samego siebie. Nie zapomnijmy, że to my jesteśmy prawdziwymi bohaterami naszych dzieci.

Okres jesienno-zimowy jest czasem, gdzie warunki atmosferyczne mocno ograniczają możliwości gry w piłkę nożną w komfortowych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do szkółek piłkarskich oraz korzystając z możliwości jakie daję miłośnikom futbolu obiekt Hala Krosno pragniemy w tym okresie stworzyć profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla rodziców i opiekunów naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Chcemy aby rodzice także mieli okazję sprawdzić swoje siły w zmaganiach ligowych oraz pucharowych. Wierzymy, że idea fair-play przyświecająca naszemu projektowi wskaże najlepszą drogę nie tylko opiekunom, ale także ich pociechom oglądającym z trybun zmagania swoich rodziców. Program pozwoli na moment zamienić się miejscami. Zwykle to rodzice z trybun oglądają swoje dzieci w akcji, a dzięki naszemu projektowi to dzieci będą mogły podziwiać swoich opiekunów w warunkach sportowej rywalizacji.

Drużyny zmierzą się w systemie „każdy z każdym”. W przypadku małej liczby zespołów przewidujemy mecz i rewanż (decyzja należy do Organizatora). Dodatkowo, aby uatrakcyjnić rywalizację po zakończeniu fazy zasadniczej rozegramy fazę Play Off kluczem: pierwszy zespół po rozegraniu wszystkich kolejek z ostatnim, drugi z przedostatnim, itp.

Oprócz zmagań ligowych przewidujemy przeprowadzenie Pucharu Krośnieńskiej Ligi Rodziców, a także Superpucharu.

Organizatorami KLR są Hala Krosno mieszcząca na się ul. Bohaterów Westerplatte 20, 38-402 Krosno, oraz Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno.

Zapewniamy, że nasz szacunek i otwartość, a także doświadczenie osób koordynujących to przedsięwzięcie pozwoli na rozegranie KLR w miłej i sportowej atmosferze.

Oficjalny mail Ligi dzięki któremu można się kontaktować z Organizatorami oraz zgłaszać drużyny: ligarodzicow@halakrosno.pl

Szczegółowy Regulamin Ligi oraz załączniki można odnaleźć poniżej. Na czerwono ostatnie poprawki do zasad rywalizacji w ramach KLR.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się drogą mailową i przesłania nam wypełnionych kart zgłoszeniowych do dnia 17 listopada 2015 roku, aby móc dzień później przedstawić Terminarz.

Karty zgłoszeniowe (realne), oświadczenia indywidualne oraz potwierdzenia wpłaty wpisowego można donieść do Organizatora przed pierwszym meczem.

Przesyłając sportowe Pozdrowienia

Koordynatorzy KLR
Jakub Kozner
Tomasz Kubal

Pliki do pobrania: