PROFBUD Liga – informacje porządkowe

Już w najbliższą sobotę wystartują rozgrywki „PROFBUD Ligi”. Przez cztery miesiące każda z 50 drużyn sześciokrotnie zawita do „Hali Krosno”. To spore przedsięwzięcie dla organizatorów i by wszystko sprawnie przebiegało apelujemy przede wszystkim do osób odwiedzających halę w dniach rozgrywkowych oraz do uczestników ligi o przestrzeganie poniższych zasad.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem „PROFBUD Ligi” oraz Regulaminem „Hali Krosno” – obiektu, na którym będą rozgrywane mecze.

Apelujemy przede wszystkim o przestrzeganie §4 pkt. 6 Regulaminu „Hali Krosno”, który brzmi: „Zabrania się wnoszenia do hali ostrych przedmiotów, szklanych opakowań, spożywania posiłków, żucia gumy, a także picia alkoholu i palenia tytoniu.” 

Proszę także zwrócić uwagę na §10 Regulaminu „PROFBUD Ligi” dotyczący „Przepisów porządkowych”, który brzmi:

§10 Przepisy porządkowe

1. W trakcie trwania zawodów obowiązuje zasada fair play.

2. Za drużynę odpowiada trener i asystent w rozumieniu ład i porządek w trakcie trwania meczu jak i po jego zakończeniu oraz całego dnia meczowego.

3. Kibice drużyn uczestniczących w turnieju, przebywają na trybunach obiektu (poza murawą). Przebywanie na płycie boiska może spowodować przerwanie meczu, a w skrajnych przypadkach ukaranie zespołu walkowerem.

4. Osoby nietrzeźwe, bezwzględnie nie mogą przebywać na terenie obiektu w trakcie trwania zawodów.

5. Wszystkie próby zakłócenia, porządku rozgrywek spotkań turniejowych oraz przerw pomiędzy nimi dokonywane przez: zawodników, trenerów, asystentów, menagerów lub rodziców, będą karane przez organizatora, upomnieniem, walkowerem, lub wykluczeniem uczestników z turnieju bez zwrotu kosztu wpisowego – obowiązuje zbiorowa odpowiedzialność drużyny.

6. Rozstrzygnięcie wszelkich sporów i protestów leży wyłącznie w kwestii organizatora, jednak nie przewiduje się anulowania wyników zakończonych spotkań.

Prosimy również o zwracanie uwagi na czystość obuwia w którym wchodzimy do Hali. „Hala Krosno” to obiekt, który powstał niecałe dwa miesiące temu, wokół niego prowadzone są jeszcze prace porządkowe, apelujemy o korzystanie tylko i wyłącznie z chodników i nie wchodzenie na tereny, na których obuwie mogłoby zostać zabrudzone ziemią lub piaskiem.

Zabrania się także wjazdu samochodami za czerwoną rampę w stronę bursy szkolnej i parkowania na terenach zielonych. Zakaz ten obowiązuje również w środku tygodnia podczas treningów. Parkujemy samochody TYLKO na parkingu przy szkole!

Pliki do pobrania:

 

halakrosno_regulamin