Rusza Krośnieńska Liga Rodziców

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci uczęszczających do krośnieńskich lub okolicznych szkółek piłkarskich do zgłaszania się i udziału w rozgrywkach Krośnieńskiej Ligi Rodziców. Rozgrywki toczyć się będą na „Hali Krosno”, a spotkania rozgrywane będą w sześcioosobowym składzie (5 zawodników w polu + bramkarz). Czas jednego meczu to 2 x 20 min. Drużyny zmierzą się w systemie „każdy z każdym” z możliwością rozegrania rewanżów (w zależności od liczby zgłoszonych zespołów).

„Zamieńmy się miejscami i zamiast słów, niezależnie od naszych umiejętności piłkarskich, dajmy przykład gry fair-play, zaangażowania i co nie raz najważniejsze, dystansu do samego siebie. Nie zapomnijmy, że to my jesteśmy prawdziwymi bohaterami naszych dzieci.”

Pytania odnośnie Krośnieńskiej Ligi Rodziców oraz zgłoszenia drużyn prosimy przesyłać na adres mailowy: klr@onet.eu

Wszystkich chętnych zapraszamy 6 listopada 2015 roku do sali konferencyjnej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie (popularna „Naftówka” przy Hali Krosno) o godzinie 19.00 w celu omówienia Regulaminu oraz przedstawienia Terminarza.

„Regulamin Ligi” oraz „Karta zgłoszeniowa” do pobrania poniżej, a więcej informacji o Krośnieńskiej Lidze Rodziców już niebawem na stronach internetowych www.beniaminek.org oraz www.halakrosno.pl

Pliki do pobrania: