Gol, gol, gol! – radosny futbol Beniaminka U-7

Pierwszy mecz szkoleniowy rozgrywany na „Hali Krosno” mają już za sobą młodzi zawodnicy Beniaminka U-7. Wczoraj nasza drużyna spotkała się z Przełomkiem Besko i zaprezentowała ofensywny i radosny futbol. Nie liczono goli, ale padło ich całkiem sporo, każdy z zawodników Beniaminka zdobył przynajmniej jedną bramkę. Chłopaki z Przełomka dopiero zaczynają treningi, cieszymy się, że odwiedzili nas wczoraj i życzymy im powodzenia w dalszej przygodzie z futbolem. Na koniec odbył się turniej rzutów karnych, w których każdy miał okazję zmierzyć się „oko w oko” z bramkarzem.

beniaminek_2009_druzyna_n

Beniaminek U-7: Kamil Bolek, Adrian Fejkiel, Mikołaj Kielar, Bartek Tarnawski, Igor Wanik, Miłosz Makoś, Szymek Paczosa, Bartek Wais, Filip Wójcik, Adam Nowak, Kuba Zygmunt, Szymek Kędzior, Wiktor Moskal, Kamil Samborowski.

Mateusz Knap (trener Beniaminka U-7): „Po pierwszym meczu szkoleniowym drużyny U-7 pozostają pozytywne odczucia i impuls do dalszej pracy. Na tle znacznie krócej trenujących kolegów z Przełomka Besko zaprezentowaliśmy się dobrze, strzelając wiele bramek i przeprowadzając kilka składnych akcji, jednak w wielu momentach graliśmy poniżej swoich możliwości. Często zdarzało się nam zapominać o elementach, nad którymi pracujemy na treningach. Spotkanie było mimo to bardzo wartościowe ze względu na możliwość dokładniejszej analizy charakteru poszczególnych zawodników, a szczególnie ich poziomu determinacji oraz umiejętności koncentracji przy korzystnym rezultacie. Od swoich podopiecznych zawsze oczekuję stuprocentowego zaangażowania i jestem bardzo zadowolony, że wielu z nich okazywało niegasnący entuzjazm przez całe 90 minut gry.”

Foto: Pani Agnieszka Nowak, dziękujemy :)