Termalica z Frycem w składzie ogrywa Lecha Poznań!

Drużyna Patryka Fryca, przyjaciela Szkółki i patrona grupy Top Talent w Beniaminku – Temalica Bruk-Bet Nieciecza  pokonała w niedzielę w meczu T-Mobile Ekstraklasy faworyzowanego Lecha Poznań 3:1  odnosząc trzecie zwycięstwo w meczach „u siebie”.

Patryk od początku sezonu nie opuścił ani 1 minuty gry. Wystąpił we wszystkich spotkaniach od 1 do 90 minuty. Zagrał kolejno z : Piastem Gliwice, Jagiellonią Białystok, Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Lubin, Górnikiem Zabrze, Ruchem Chorzów i Lechem Poznań.

Zapraszamy na Patryk Fryc – Fan Page

Skrót meczu z Lechem

Opinia naszego sympatycznego zawodnika po meczu w Mielcu z Lechem Poznań

Dzisiaj w naszej szatni, panował zgoła odmienny nastrój niż przed tygodniem w Chorzowie. Pokonaliśmy w końcu aktualnego Mistrza więc mamy się czym chwalić. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Z czystym sumieniem i spokojną głową będziemy pracować podczas przerwy w rozgrywkach, która potrwa niemal dwa tygodnie. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy na nas liczyli i trzymali kciuki za Termalikę. My udowodniliśmy, że nawet po tak beznadziejnym meczu, jak ten na Ruchu, potrafimy się podnieść z kolan i z nawiązką zrehabilitować. / Patryk

PS. Osobiście spodobała nam się wypowiedz komentatora Canal + Sport Kazimierza Węgrzyna: to było coś w stylu  ” Termalica ma dwie perełki na bokach obrony, Fryc i Jarecki mogą w każdej chwili odpalić taki rajd..”

Patryk będzie gościem Beniaminka podczas turnieju 6 września w Korczynie – Otwarcie nowego stadionu Beniaminka