Festiwal goli na inaugurację ligi Beniaminka 2005

Kotwica Korczyna – Beniaminek Krosno 0-12 (0-8)

4x Jakub Kozłowski
3x Błażej Korzeniowski
2x Jakub Michalski
1x Mateusz Kmon, Miłosz Miśkowiec, Kamil Bęben
Beniaminek : Cecuła – Zych, Kluczek, Lenart – Czekański, Kmon, Michalski, Wacht – Kozłowski  oraz Wnęk, Kowalik, Korzeniowski, K. Bęben, B. Bęben, Miśkowiec . Trener Robert Rachwał„Bardzo udanie rozpoczynamy rozgrywki ligowe 2015/2016. Od początku meczu kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Już do przerwy prowadziliśmy 8-0. Po przerwie głównie dzięki znakomitej grze bramkarza gospodarzy strzeliliśmy tylko 4 bramki i licznik bramek zatrzymał się na 12. Co do gry to z pewnością czeka nas jeszcze sporo pracy. Brakowało szerokości w grze, utrzymania się przy piłce. Za bardzo byliśmy skoncentrowani na grze do przodu. Musimy bardziej poszanować piłkę. Najbardziej cieszy jednak to, ze kiedy na plac weszli rezerwowi to jakość naszej gry dalej utrzymywała się na niezłym poziomie. Przed nami kolejny mecz już w piątek z Iwonką Iwonicz”

PS. Na mecze ligowe każdy zawodnik musi posiadać legitymacje szkolną!
Proszę pamiętać również o badaniach lekarskich!